Czarny ptak, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Piskozub 2022'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Daleko od domu, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm'
sygnowany i opisany na odwrociu:'
'AKRYL | PŁÓTNO | "Daleko od Domu" |'
100 cm x 100 cm | 2022 | monogram'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Błękitna mgła, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'A.Ruman '22'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Wyjątkowa niezapominajka, 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
zawerniksowany
sygnowany l. d. róg: 'A.B.T'
'Agnieszka Banasiak |
Wyjątkowa niezapominajka | 2022
cena wywoławcza: |
3000 zł
Trójmiasto, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 21’
'Andrzej Fronczak | "Trójmiasto" | akryl |
100x70 | 2022 r.'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Tokio Dreams, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
'Maciej Cieśla 2022'
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Z cyklu Emanacje - Kompozycja I, 2022 r.
olej na płótnie, 80 x 110 r.
'Z.Blekiewicz '22 '
cena wywoławcza: |
1500 zł
Pierwszy raz, 2022 r.
olej na płótnie, 90 x 65 cm
sygnowany p. d. róg:
'M. Tyczyńska'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Big Player, 2021 r.
akryl, spray na płótnie, 120 x 120 cm
sygnowany l. d. róg: 'Świderski'
'Big Player | Paweł Świderski | 2021 r.'
cena sprzedaży: 12000 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Do skutku, 2015 r.
olej na płótnie, 70 x 100 cm
'Filip Pręgowski | "Do Skutku" | 2015'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Smutek,czyli mama i syn, 2022 r.
akryl na płótnie, 81 x 100 cm
"Smutek,czyli mama i syn" |
T. KURAN 2022 | Nowy Testament Ewangelia wg. Św. Jana | Rozdz. 19, 25-27'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Fixer, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 70 cm
'Fixer | Kamil Jaczński |Warszawa 2021'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Najjaśniejsza III, 2022 r.
technika miesznana, 130 x 100 cm
'Kamila Bednarska 2022 | mix media |
"Najjaśniejsza III" '
cena wywoławcza: |
1500 zł
Piaskowa burza, 2022 r.
olej na płótnie 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'monogram | Marcin Wilk | 2022 |
"Piaskowa burza" '
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Na pewno nie jest twój, 2022 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza: |
1800 zł
Błękitny taniec, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'Justyna Wanat-Tenerowicz'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Trzymaj kurs!, 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 100 cm'
sygnowany p. d. róg: monogram'
'Mariusz Brzyzek | monogram |'
"Trzymaj kurs!" |'
Kraków 2022 r.'
cena sprzedaży: 3000 zł
cena wywoławcza: |
2000 zł
Nocny apetyt, 2022 r.
akryl i olej na płotnie, 80 x 110 cm
sygnowany l. d. róg: 'Siuda 2022'
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Horyzont I,II,III, 2021 r.
farby akrylowe, olejne i spray na płótnie
tryptyk 3 x 70 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'
cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Trochę Arrakis, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'F. Łoziński'
cena wywoławcza: |
1500 zł