New Element, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
monogram
cena wywoławcza: |
1900 zł
Zamyślona, 2021 r.
olej na płótnie, 65 x 51 cm
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
akryl na płótnie, 76 x 76 cm
sygnowany l. d. róg: 'monogram'
Zanna Brzyzek 11/2021'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Kąpiące się, z cyklu 'Siostry', 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: 'A. Brzezińska'
sygnowany i opisany na odwrociu: '
"Kąpiące się", z cyklu 'Siostry'|
Agnieszka Brzezińska 2021'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Spacer w chmurach, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Beer’
cena wywoławcza: |
1500 zł
Tulipany o zmierzchu, 2021 r.
akryl na płótnie, 60 x 100 cm
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Wojownik, z cyklu 'Byki na czerwonym dywanie', 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
werniksowany
sygnowany p. d. róg: monogram
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Estranged, 2021 r.
akryl/olej; płótno naklejone na płytę,
130 x 100 cm, werniks błyszczący
sygnowany p. d. róg: 'Estranged| 1223/24/21 | A. Nowacki'
'A. Nowacki | 2021 | Estranged'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Solaris 201206, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na lewej krawędzi:
'Jacek Sikora'
'Solaris 201206, 2020 | 2020 | Jacek Sikora'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Abhm_045, 2021 r.
akryl na płycie pilśniowej hdf, 100 x 70 cm
oprawiony 107 x 77 cm
'Abhm_045 | 20.11.2021 r. | Łukasz Milak-Kalinowski | f. akrylowe'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Yes To Heaven, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'ZCHS21
cena wywoławcza: |
1500 zł
malarstwo szkliwem na płycie biskwitowej, 25 x 40 cm
'Anna Baranowska 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Odbicie, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg:
monogram 2021
cena wywoławcza: |
1000 zł
Baobab Tree, 2021 r.
akryl, spray na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany na płótnie: 'Pleszyński'
'GRZEGORZ PLESZYNSKI | 2021 |
series: I hear only skin's trembling |
BAOBAB TREE'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Wyjdziesz za mnie?, 2022 r.
akryl na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'AnKo'
'Anna Kordylas | "Wyjdziesz za mnie?" |
50x60 | 2022 r.'
cena wywoławcza: |
800 zł
Pastelowe 2, 2021 r.
akryl, tusz akrylowy, spray,
akwarela na surowym lnianym płótnie, 90 x 90 cm
'Natalia Fundowicz | "Pastelowe 2" |
90 x 90 cm | 2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Concious Mind, 2021 r.
akryl na płycie, 100 x 100 cm
oprawione 106 x 106 cm
sygnowany p. d. róg: 'Marta Dunal'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Andy, 2021 r.
olej, szlagmetal na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg 'M.Hettich-Uryszek`21 '
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
31/2021, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
'31/2021 MDomańska'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Feb II, 2022 r.
akryl na płótnie, 60 x 70 cm
'I. Czerwiński 2022'
cena wywoławcza: |
1000 zł