5 WIOSENNA Aukcja Sztuki - 21 kwietnia 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 13 kwietnia 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 70 obiektów

Bałtyk - Act II - Rozwiani, 2021 r.
akryl na płótnie, szagmetal, 70 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. Szewczyk'
cena sprzedaży: 3600 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Tajemniczy ogród, gile i księżyc, 2022 r.
akryl i olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg:'Magdalena Bronakowska 2022'

cena wywoławcza:

1200 zł
Turnus, 2022 r.
emulsja winylowa na płótnie, 70 x 110 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

cena wywoławcza:

1000 zł
Jesień 5, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: 'Horhol 21'

cena wywoławcza:

1000 zł
Czarny kruk, 2011 r.
olej na płótnie, 73 x 65 cm
oprawiony 78 x 70 cm
sygnowany. d. róg: ‘PZ.’ I na blejtramie:
‘PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2011’

cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Akt fioletowy, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 40 x 30 cm z passepartout
oprawiony 41,5 x 31,5 cm
sygnowany p. d. róg: 'MARCZUK 2021'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Akt fioletowy| 2021 | technika mieszana na płótnie | 40 x 30'

cena wywoławcza:

1000 zł
Wiosenny przesmyk, 2021 r.
szlagmetal, akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Mariola Świgulska 2021'

cena wywoławcza:

1000 zł
Przemienienie II, cykl 'Intymność światła', 2015 r.
akryl na płótnie, 90 x 100 cm
'Magdalena BARCZYK-KURUS |
Przemienienie II | cykl 'Intymność światła' |
2015 r.'

cena wywoławcza:

1100 zł
Makroświat II, 2020/2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: 'Michalina Czurakowska'
'Michalina Czurakowska, 2020/2021 |
Makroświat II '
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

1100 zł
Śnieżnie, Leśne jezioro, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Jola K'
'Leśne jezioro | Lake in the forest |
"śnieżnie" (Snowy) | Jola Kitowska |
2021 | olej na płótnie'

cena wywoławcza:

1000 zł
Ressurectio, 2021 r.
olej na płótnie 100 x 80 cm
'Paweł Adamowski | Paweł Nark |
2021 | "Ressurectio" | "Struktury" '

cena wywoławcza:

1000 zł
Lunapark, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm

cena wywoławcza:

800 zł
Heal The World, 2020 r.
akryl na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
‘„Heal The World” | Jolanta Lach/Elyot/2019-2020/’

cena wywoławcza:

1000 zł
Color Vibration 24, 2020 r.
akryl, spray na płótnie, 30 x 30 cm
‘DEMENZ | MICHAŁ | WĘGRZYN | 2020’
cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza:

400 zł
Mechanizm stwarzania Adamo - Ewa, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p.d.róg: 'Alicja Szczukowska
2021'

cena wywoławcza:

1000 zł
Sygnalista, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 90 cm
"Sygnalista" | Mariusz Drabarek | Wrocław 25.12.2021'

cena wywoławcza:

1200 zł
Say something!, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany monogramem

cena wywoławcza:

1200 zł
Kobaltowa uliczka, 2022 r.
olej na płótnie, 115 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: 'M. Kurek'
'Magdalena Kurek | "Kobaltowa uliczka" |
olej na płótnie | 115 x 75 cm, 2022 r.'

cena wywoławcza:

1000 zł
Prawda, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Wiśniewska'
'Milena Wiśniewska 2021 '

cena wywoławcza:

1000 zł
Bez tytułu, 2022 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: '2022 Malak'

cena wywoławcza:

1500 zł