Portret pomarańczowy, 2021 r.
akryl na papierze, 40 x 30 cm
oprawiony 52 x 42 cm
sygnowany p. d. róg: 'e.lochman'
cena wywoławcza: |
800 zł
Windsurferzy w Zatoce Puckiej, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Piotr Kieruj | Windsurferzy w Zatoce Puckiej |
2021'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Ostatni most, 2021 r.
akryl na płótnie, 85 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'Ratajczyk'
'Ostatni most | Robert Ratajczyk | 2021 r.'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Myśl, 2021 r.
akwarela, rysunek tuszem, 70 x 100 cm
'K. Bobrowski | 2021 | Myśl'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Chwila przerwy, 2020 r.
alkid na płótnie, 80 x 100 cm
‘Chwila przerwy | Alkid, płótno |
80 x 100 cm | 2020 r. | Zawada Jan’
cena wywoławcza: |
1200 zł
Spokój, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l.d. róg: 'S. Wróblewska'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Alegoria czasu XV, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 100 cm
'Łukasz Gil 2021 | Alegoria czasu'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Ojciec na plaży, 2021 r.
ceramika szliwiona, 14 x 17 x 10 cm
cena wywoławcza: |
500 zł
Harpeia AELLO, 2021 r.
rzeźba z drewna Lipowego, woskowana,
podstawie metalowej, korodowanej,
130 x 40 x 60 cm
sygnowana monogramem GP na rzeźbie
cena wywoławcza: |
1800 zł
Kapelusznik, 2016 r.
rzeźba ceramiczna, 47 x 22 x 20 cm
sygnowane :pieczątka 'ROKO' z tyłu rzeźby
cena wywoławcza: |
1000 zł