4 Aukcja Sztuki - Nowe Pokolenie - 7 maja 2021 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 22 kwietnia 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 92 obiektów

Koloryt, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Aurelia Sing’
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘„Koloryt” | J. Aurelia Sing | 2021 r.’

cena wywoławcza:

1000 zł
Zielony fotel, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. g. róg: ‘Adamczak’ 2021r.
‘Aleksandra Adamczak | „Zielony fotel” | 2021 r.’
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Dziewczyna z abstrakcją, 2021 r.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Lidia Kier●Sztyn’
‘płótno, 60/80 | akryl, złocenia | 2021 r. | „Dziewczyna z abstrakcją”’
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Kiść truskawek, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany na odwrociu
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Dubai 8, 2020 r.
wydruk cyfrowy na płótnie (giclée), 80 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Andrychowski ‘2021’

cena wywoławcza:

1000 zł
Portret nieznanej skrzypaczki, 2019 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
‘„Portret nieznanej skrzypaczki” | monogram | 2019’

cena wywoławcza:

1000 zł
Natrętne myśli o sałacie II, 2020 r.
akryl, spray, papier na płótnie, 100 x 100 cm
‘„Natrętne myśli o sałacie II” | Paweł Zakrzewski’

cena wywoławcza:

1200 zł
8 pasażer, 2020 r.
akryl na płycie, 63 x 63 cm
Ryszard Rabsztyn | „8 pasażer” | 2020

cena wywoławcza:

1200 zł
Bez tytułu, 2020 r.
akryl na płótnie, dyptyk: 160 x 200 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Alicja Mazurczyk’

cena wywoławcza:

1000 zł
Żubr Duży - XL model Line 226, 2012 r.
ceramika szkliwiona, malowana podszkliwnie, 22 x 27 x 14 cm
sygnowany od spodu: ‘logo autora i opis numeryczny 226/2020’
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Rubrum, 2018 r.
misa – szkło unikatowe, termoformowane, śr. 70 cm wys. 27 cm
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Krowa Ankole-Watussi, 2021 r.
ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 27 x 36 x 22 cm
sygnowany od spodu: ‘NIEWDANA’ 67/2021’

cena wywoławcza:

1200 zł