Zimowe I, 2021 r.
technika mieszana na desce, 76 x 82 cm
sygnowany na odwrociu: ‘AS’
cena wywoławcza:
1000 zł
Morning, 2021 r.
akryl na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: ‘P. R. Lewandowska’
cena wywoławcza:
1100 zł
Dziewczyna Ikara IX, 2020 r.
technika własna na papierze, 48 x 69 cm w świetle passe-partout
sygnowany l. d. róg: ‘Sylwia Mużyło’ 2020’
na odwrociu pieczęć autorska
oprawiony w passe-partout i czarną ramę: 61 x 91 cm
cena wywoławcza:
1000 zł
Recorded, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Siła natury, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Alicja Szczukowska’
cena wywoławcza:
1200 zł
Summer Breeze, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Garyantes’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„Summer Breeze” | Sebastian Garyantesiewicz | 2021’
cena wywoławcza:
1200 zł
We, Africa, 2020 r.
olej na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: Jola K.
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘We, Africa | Jola Kitowska | 2020’
cena wywoławcza:
1200 zł
Bez tytułu, 2020 r.
olej na płótnie, 40 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: ‘W.Piekarski’2020
cena wywoławcza:
1200 zł
Let me go!!, 2018 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘P. Gola’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘P. Gola 20218 | „Let me go!”’
cena wywoławcza:
1200 zł
Życie miasta, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Łoziński’
cena sprzedaży: 4800 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Złotowłosa i Grajek, 2021 r.
sygnowany p. d. róg: ‘n-w’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Natalia Nasada – Wojtal | „Złotowłosa i Grajek” 2021’
cena wywoławcza:
1200 zł
W żółtym polu, 2021 r.
pasta akrylowa, akryl na płótnie, 80 x 80 cm
cena wywoławcza:
1000 zł
Potrójny, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
cena wywoławcza:
1000 zł
Perfectly Alone, 2021 r.
emulsja winylowa na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Paweł Świątek | „Perfectly Alone” | 2021’
na odwrociu pieczęć autorska
cena sprzedaży: 2600 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Street Of Corsica, 2021 r.
masa szpachlowa, olej na płótnie, 115 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. Kurek’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Magdalena Kurek | „Street od Corsica” | olej na płótnie, masa szpachlowa | 115 x 75 cm | 2021 r.’
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Podzieleni, 2020 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘DR’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Dominika Radomska | „Podzieleni” | 2020 rok’
cena wywoławcza:
1200 zł
Złotowłosa i Grajek, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘monogram 2021’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Żaneta Chłostowska – Szwaczka | „Narodziny Galaktyki” | akryl, płótno, 120 x 100 cm, 2021r.’
cena wywoławcza:
1100 zł
olej na płótnie, 40 x 30 cm
sygnowany p. d. róg: ‘K. Ruminkiewicz’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Krystyna Ruminkiewicz | „Oczekiwanie” | 40 x 30 | olej, werniks’
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:
800 zł
Antymateria, 2020 r.
olej na płótnie, 180 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘TATAI’
sygnowany i opisany na odwrociu
cena wywoławcza:
1800 zł
Rozpiętość I, 2019 r.
olej na płótnie, 100 x 140 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Szewczyk ‘2019’
cena wywoławcza:
1200 zł