Pod wodą 2, 2020 r.
akwarela, akryl, spray na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: ‘N. FUNDOWICZ 2017’
cena wywoławcza:
1000 zł
Wiosna, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany prawy dolny róg: ‘PORADA 2021▲’
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Zaczekaj, zadzwonię do niego, 2021 r.
olej płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
cena sprzedaży: 2600 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Po deszczu, 2021 r.
olej na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany: ‘MALAK 2021’
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Sztuczna inteligencja, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Ostatnia próba! Jutro lecimy…, 2021 r.
akryl na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Mariusz Brzyzek | „Ostatnia próba! Jutro lecimy…” | Kraków 2021’
cena sprzedaży: 3200 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Zaczarowane trzewiki, 2021 r.
olej na płótnie, 65 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘2021 A. Piotrowiak’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘2021 A. Piotrowiak | z cyklu: z życia wzięte’
cena wywoławcza:
1000 zł
37, 2017 r.
akryl na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘37 G.ROSA | BAZYLIKA MARIACKA W GDAŃSKU – „ARCHITEKCI MALUJĄ” | PLENER 2017’
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Portret czerwony, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: ‘elochman 2021’
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Smocza opowieść z cyklu Nie tak odległe…, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘RÓŻYC 2021’
opisany na odwrociu
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Siostry ręce 1, 2021 r.
olej na papierze, 40 x 30 cm
sygnowany p. d. róg: ‘AB’
oprawiony w passe-partout i czarną ramę: 50 x 40 cm
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.
grafika - fotomontaż komputerowy na papierze, 80 x 80 cm w świetle passe-partout
oprawiony w aluminiową ramę i passe-partout 100 x 100 cm
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza:
cena wywoławcza:
1000 zł
Chantier, 2019 r..
olej na płótnie, 35 x 45 cm
sygnowany lewy dolny róg: ‘MOST/19/’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„CHANTIER” | olej, płótno na płycie 35/45 cm | autor: Michał Ostaniewicz | czerwiec 2019’ oprawiony w czarną ramę: 54 x 54 cm
cena wywoławcza:
1400 zł
Willa przy ulicy Miedzianej z cyklu W jasnym cieniu wieży, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Magdalena Barczyk - Kurus | „Willa przy ulicy Miedzianej” | cykl: „W jasnym cieniu wieży” | 2021’
cena wywoławcza:
1200 zł
Zima w Ligurii, 2018 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Beata Murawska’
cena wywoławcza:
cena sprzedaży: 5000 zł
cena wywoławcza:
5000 zł
Peron 2, 2016 r.
akryl, olej na płótnie, 45 x 45 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘PERON II | olej/akryl – płótno | 45 x 45 cm | 2016 MUSIAŁ’
cena wywoławcza:
2000 zł
Butterfies Whisper, 2021 r.
olej, akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sandecka-Ląkocy’21’
cena wywoławcza:
1200 zł
Yellow Fluo HDIYL Map II, 2017 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„BERNARD BLUE HDIYL MAP” – 2017 | Gossia Zielaskowska’
cena wywoławcza:
cena wywoławcza:
1500 zł
Soulmates, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„SOULMATES” | monogram 2020’
cena wywoławcza:
1500 zł
Mourning (insp. by Hans Baldung, gen. Grien 'Mourning Christi'), 2020 r.
technika mieszana na płótnie naklejonym na płycie, 63 x 90 cm
sygnowany i opisany p. g. róg: ‘Adam Nowacki’20 | Morning = (insp. by Hans Baldung, gen. Grien) | 1186/11/20’
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:
1200 zł