4 Aukcja Sztuki - Nowe Pokolenie - 7 maja 2021 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 22 kwietnia 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 92 obiektów

Pod wodą 2, 2020 r.
akwarela, akryl, spray na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: ‘N. FUNDOWICZ 2017’

cena wywoławcza:

1000 zł
Wiosna, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany prawy dolny róg: ‘PORADA 2021▲’
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Zaczekaj, zadzwonię do niego, 2021 r.
olej płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
cena sprzedaży: 2600 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Po deszczu, 2021 r.
olej na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany: ‘MALAK 2021’
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Sztuczna inteligencja, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Ostatnia próba! Jutro lecimy…, 2021 r.
akryl na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘Mariusz Brzyzek | „Ostatnia próba! Jutro lecimy…” | Kraków 2021’
cena sprzedaży: 3200 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Zaczarowane trzewiki, 2021 r.
olej na płótnie, 65 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘2021 A. Piotrowiak’
‘2021 A. Piotrowiak | z cyklu: z życia wzięte’

cena wywoławcza:

1000 zł
37, 2017 r.
akryl na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘37 G.ROSA |
BAZYLIKA MARIACKA W GDAŃSKU – „ARCHITEKCI MALUJĄ” |
PLENER 2017’
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Portret czerwony, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: ‘elochman 2021’
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Smocza opowieść z cyklu Nie tak odległe…, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘RÓŻYC 2021’
opisany na odwrociu
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Siostry ręce 1, 2021 r.
olej na papierze, 40 x 30 cm
sygnowany p. d. róg: ‘AB’
oprawiony w passe-partout i czarną ramę: 50 x 40 cm
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.
grafika - fotomontaż komputerowy na papierze,
80 x 80 cm w świetle passe-partout
oprawiony w aluminiową ramę i passe-partout 100 x 100 cm
cena sprzedaży: 2200 zł

cena wywoławcza:

cena wywoławcza:

1000 zł
Chantier, 2019 r..
olej na płótnie, 35 x 45 cm
sygnowany lewy dolny róg: ‘MOST/19/’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„CHANTIER” |
olej, płótno na płycie 35/45 cm | autor: Michał Ostaniewicz |
czerwiec 2019’ oprawiony w czarną ramę: 54 x 54 cm

cena wywoławcza:

1400 zł
Willa przy ulicy Miedzianej z cyklu W jasnym cieniu wieży, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Magdalena Barczyk - Kurus |
„Willa przy ulicy Miedzianej” | cykl: „W jasnym cieniu wieży” | 2021’

cena wywoławcza:

1200 zł
Zima w Ligurii, 2018 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Beata Murawska’

cena wywoławcza:
cena sprzedaży: 5000 zł

cena wywoławcza:

5000 zł
Peron 2, 2016 r.
akryl, olej na płótnie, 45 x 45 cm
‘PERON II | olej/akryl – płótno | 45 x 45 cm | 2016 MUSIAŁ’

cena wywoławcza:

2000 zł
Butterfies Whisper, 2021 r.
olej, akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sandecka-Ląkocy’21’

cena wywoławcza:

1200 zł
Yellow Fluo HDIYL Map II, 2017 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
‘„BERNARD BLUE HDIYL MAP” – 2017 | Gossia Zielaskowska’

cena wywoławcza:

cena wywoławcza:

1500 zł
Soulmates, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„SOULMATES” | monogram 2020’

cena wywoławcza:

1500 zł
Mourning (insp. by Hans Baldung, gen. Grien 'Mourning Christi'), 2020 r.
technika mieszana na płótnie naklejonym na płycie, 63 x 90 cm
sygnowany i opisany p. g. róg: ‘Adam Nowacki’20 |
Morning = (insp. by Hans Baldung, gen. Grien) | 1186/11/20’
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1200 zł