4 Aukcja Sztuki - Nowe Pokolenie - 7 maja 2021 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 22 kwietnia 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 92 obiektów

Żongler, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘„Żongler” | Mariusz Drabarek | Wrocław 28.12.2020.’
na odwrociu pieczęć autorska
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Less Is More ‘17,18,19,20, 2021 r.
technika mieszana na papierze,
4 x 14 x 14 cm w świetle passe-partout - poliptyk
sygnowany p. d. róg: ӨLEGSSON
oprawiony w passe-partout i czarną ramę 4 x 30 x 30 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Do nieba, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘monogram 2021’
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Bez tytułu, 2019 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Dominika Kędzierska |
„Bez tytułu” 100 x 80 cm | olej na płótnie | 2019’
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Nero, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Marta Dunal’

cena wywoławcza:

1200 zł
Dialog, 2019 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Ziemowit Fincek | 2019 | „DIALOG”’

cena wywoławcza:

1500 zł
Horyzonty, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 120 cm
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Promień, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
‘monogram | Marcin Wilk | 2021 | „Promień”’

cena wywoławcza:

1200 zł
Obraz nr 2 z cyklu Pejzaży, 2017 r.
akryl na płótnie, 92 x 190 cm
‘z cyklu pejzaży – obraz nr 2 | olej 92 x 190 | 2017 r.’
cena sprzedaży: 3600 zł

cena wywoławcza:

3000 zł
Lemma 1’ 2’, 2021 r.
akryl na płótnie, dyptyk: 150 x 200 cm
‘Dominik Smolik | „Lemma I” | Akryl/płótno 150 x 100 cm ‘
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Zmierzch, 2021 r.
olej na płótnie, tryptyk: 80 x 180 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
sygnowany l. g. róg: ‘HORHOL 21’
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Pola tulipanów, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
cena sprzedaży: 3400 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Orange Atlantic, 2021 r.
akryl, spray na płótnie, 65 x 100 cm
‘GR. PLESZYNSKI | „Orange Atlantic” | 2021’

cena wywoławcza:

1800 zł
Przelot z Chagallem, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘BOUKOURBANE’
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Red Wine, 2015 r.
tempera, akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Alexandra Shelkovskaya |
„Red wine” | 60 x 80 cm | Acrylic, Tempera | Lacquer on Canvas | 2015'

cena wywoławcza:

1200 zł
Kompozycja I, 2017 r.
akryl na płótnie, 70 x 60 cm
‘„Kompozycja I”, 2017 | ANNNA ŁUKACZ-GROCHOWSKA’
na odwrociu pieczęć autorska
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1100 zł
Złota mierzeja, 2020 r.
szlagmetal, akryl na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Mariola Świgulska’ 2020

cena wywoławcza:

1200 zł
Ryba Wielkomorska, 2020 r.
akryl na tekturze, 80 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Ryba Wielkomorska |
akryl/tektura | Częstochowa A.D. 2020 | Krzysztof Kamil Malewicz’
oprawiony w czarną ramę
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Metamorfozy, 2020 r.
akryl na płótnie, 101 x 76 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
‘Zanna Brzyzek | „Metamorfozy” | 01/2021’
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Bażant, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. g. róg: ‘Baranowski’20’

cena wywoławcza:

1200 zł