2 Aukcja Sztuki - NEW ART - 21 października 2021 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 14 października 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 68 obiektów

&, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
(S)kull Girl, 2021 r.
akryl, spray na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany na dole obrazu: ‘Świderski’
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘(S)kull Girl | Paweł Świderski | 2021 r.’
cena sprzedaży: 12000 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Ku jasności, 2021 r.
olej, akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg 'Kaja Wiśniewska'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Leśne harce 2, 2019 r.
szlagmetal, akryl na płótnie
średnica 50 cm (tondo)
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

2000 zł
Piękny dzień, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: "Beata Murawska"
sygnowany i opisany na odwrociu: "Beata Murawska |
"Piękny dzień" | 2021 r.'

cena sprzedaży: 5000 zł

cena wywoławcza:

5000 zł
PEJZAŻ II, 2021 r.
technika mieszana: farby akrylowe, olejne,
emalie olejne, pigmenty i spray, 80 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'

cena wywoławcza:

1200 zł
Jak muzyka 3, 2021 r.
akryl, tusz akrylowy, spray,
akwarela na surowym lnianym płótnie, 60 x 80 cm
'Natalia FUNDOWICZ | "Jak muzyka 3" |
60 x 80 cm | 2021 r.'

cena wywoławcza:

2000 zł
Pocztówka z wakacji , 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: 'A. Brzezińska'

cena wywoławcza:

1200 zł
Mistrz 7, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'J. Wasilewski'
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1400 zł
Dome of The Rock, 2021 r.
olej na płótnie, 145 x 50 cm

cena wywoławcza:

1800 zł
Rzadkie okazy, 2021 r.
olej,akryl na płótnie, 60 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'F.Łoziński'

cena wywoławcza:

1100 zł
RABATY III, 2018 r.
olej na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p. d. róg:
'E. BOUKOURBANE'

cena wywoławcza:

1000 zł
Do końca, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Andrzej Wroński 2021'
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Kuszenie, czyli ugryź jabłko Adasiu, a wpuszczę Cię na kocyk, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'T.KURAN'
'T. KURAN 2021 |
Kuszenie, czyli ugryź jabłko Adasiu, a wpuszczę Cię na kocyk |
Stary Testament Księga Rodzaju Rozdz. 3, 1-7'
cena sprzedaży: 1900 zł

cena wywoławcza:

1400 zł
Matka ziemia fizyczna, energetyczna i duchowa, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: 'Alicja Szczukowska'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
W wyjątkowym towarzystwie II, 2020 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
‘Agnieszka Banasiak T. | 2020 rok | „W wyjątkowym
towarzystwie II”’

cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1300 zł
Portret liryczny, 2020 r.
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrocie:
' elochman '20 '

cena wywoławcza:

1000 zł
No Signal. White
olej na płótnie, 80 x 80 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Touch of Your Shadow, 2021 r.
akryl na płótnie, 91 x 91 cm
sygnowany l. d. róg: 'monogram'
' "Touch of Your Shadow" |
Zanna Brzyzek 02/2021'

cena wywoławcza:

1300 zł
Ewelinka (biust 7G) 150, z serii Roksi.pl, 2018 r.
tempera i węgiel na kartonie, 100 x 70 cm
oprawiony 102 x 72 cm
sygnowany l. d. róg:
'Ewelinka (biust 7G) 150 |
Waldemar MALAK | 2018'
cena sprzedaży: 600 zł

cena wywoławcza:

600 zł