2 Aukcja Sztuki - NEW ART - 21 października 2021 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 14 października 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 68 obiektów

Piekło, 2021 r.
olej na płótnie, 140 x 100 cm
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
AKT, 2019 r.
alkid i akryl na płótnie, 24 x 33 cm
sygnowany p. d. róg: 'Weronika Raczyńska'
sygnowany i opisany na odwrociu:
Weronika Raczyńska |
"AKT" 2019 r. |
alkid i akryl na płótnie | 24 x 33 cm'

cena wywoławcza:

800 zł
Grecja, 2021 r.
akryl na papierze, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'I Natanek'21'

cena wywoławcza:

800 zł
z cyklu "Prowokacje",2020 r.
malarstwo szkliwem na płycie biskwitowej
20 x 20 cm
'Anna Baranowska |
z cyklu "Prowokacje" | 2020 r.'
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

600 zł
szkło fusingowe, 71 x 60 cm
'M.Wilk '21'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Żubr Duży - XL model: Snake G Light 194/2018, 2018 r.
ceramika szkliwiona, malowana podszkliwnie, 30 x 23 x 15 cm
sygnowany, opisany i numerowany na podstawie
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1300 zł
Pieta moro, 2021 r.
ceramika szkliwiona, 15 x 15 x 10 cm

cena wywoławcza:

700 zł
Lady Punk, 2021 r.
rzeźba ceramiczna, 25 x 24 x 17 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'

cena wywoławcza:

1000 zł