Piekło, 2021 r. olej na płótnie, 140 x 100 cm
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
AKT, 2019 r. alkid i akryl na płótnie, 24 x 33 cm
sygnowany p. d. róg: 'Weronika Raczyńska'
sygnowany i opisany na odwrociu:
Weronika Raczyńska |
"AKT" 2019 r. |
alkid i akryl na płótnie | 24 x 33 cm'
cena wywoławcza: |
800 zł
Grecja, 2021 r. akryl na papierze, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'I Natanek'21'
cena wywoławcza: |
800 zł
z cyklu "Prowokacje",2020 r. malarstwo szkliwem na płycie biskwitowej
20 x 20 cm
'Anna Baranowska |
z cyklu "Prowokacje" | 2020 r.' cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
600 zł
Bez tytułu, 2021 r.szkło fusingowe, 71 x 60 cm
'M.Wilk '21'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Żubr Duży - XL model: Snake G Light 194/2018, 2018 r.ceramika szkliwiona, malowana podszkliwnie, 30 x 23 x 15 cm
sygnowany, opisany i numerowany na podstawie
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
Pieta moro, 2021 r.ceramika szkliwiona, 15 x 15 x 10 cm
cena wywoławcza: |
700 zł
Lady Punk, 2021 r.rzeźba ceramiczna, 25 x 24 x 17 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'
cena wywoławcza: |
1000 zł