Wiosna 10, 2021 r.
olej na płótnie 80 x 80 cm
sygnowany p. g. róg: 'HorHol 21'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'HorHol 21'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Ticket To The Moon, cykl Intymność światła, 2021 r.akryl na płótnie, 80 x 80 cm
Magdalena Barczykl-Kurus |
"Ticket To The Moon", cykl "Intymność światła" |
2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Perun, 2019 r.olej na płótnie, 80 x 70 cm
'Ziemowit Fincek | 2019 | "Perun" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Pejzaż wiślany XXV, 2021 r.olej na płótnie, 30 x 30 cm
sygnowany l. d. róg: 'J.K HUDZIK 2021'
'Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik |
Pejzaż wiślany XXV 2021 |
30cm x 30cm olej/płótno'
cena wywoławcza: |
500 zł
W nieznane, 2021 r.akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'ŻCHS 2021'
'ŻANETA CHŁOSTOWSKA | SZWACZKA |
"W NIEZNANE", AKRYL, PŁÓTNO | 80 X 80 CM, 2021 r. '
cena wywoławcza: |
1200 zł
Amber, 2017 r.olej na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: 'PW2017'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Gdzie jest żyrafa?, 2021 r.akryl na płótnie, 60 x 80 cm
'Iga Malinowska | 2021' cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Kosmos 6, 2021 r.olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
sygnowany i opisany na odwrocie:
'monogram | Marcin Wilk |
"Kosmos" | 2021' niesprzedane
cena wywoławcza: |
1000 zł
Mandalo, 2021 r.olej na płótnie, 100 x 80 cm,
sygnowany na bocznej krawędzi obrazu: 'Jacek Sikora'
'Mandalo | 2021 | Jacek Sikora '
cena sprzedaży: 3000 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Vampire, 2018 r.olej na płótnie, 64 x 92 cm
sygnowany p. d. róg: 'P. Gola'
'P. Gola 2018 | "Vampire" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Celebracja życia, 2013 r.akryl na płótnie, 80 x 110 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Michał Zalewski 2013 r.’
pieczęć autorska na odwrociu
cena wywoławcza: |
800 zł
Saksofonista, 2021 r.akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany na górze obrazu: 'M. Drabarek 2021'
' "Saksofonista" | Mariusz Drabarek |
Wrocław 13.05.2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
See What I See, 2021 r.farba i tusz akrylowy, dermatograf, spray,
technika mieszana na płótnie, 70 x 70 cm
'monogram | See What I See |
Kamil Jaczyński |WARSZAWA 2021'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Posłaniec Apolla, 2021 r.akryl na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany l. d. róg: 'monogram'
Akryl/Płótno | "Posłaniec Apolla" |
100cm x 120cm | 2021 | monogram'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Covidowy jeż, 2021 r.akryl na płótnie, 80 x 60 cm
' "Covidowy jeż" | 2021 | Paweł Zakrzewski'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kucyk Morski, 2021 r.akryl na płótnie, 100 x 81 cm
sygnowany i opisanyna odwrociu:
'Kucharska Karolina'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Rozpiętość VIII, 2018 r.olej na płótnie, 150 x 100 cm
'Szewczyk 2018' niesprzedane
cena wywoławcza: |
1200 zł
Murakami, Tomcat and Frog, 2018 r.akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Michalina Czurakowska'
'ABOUT THE APOCALYPSE,
WHICH CAN DESTROY A WHOLE PLANET
AND THE GREAT EG HAS
UNCONTROLLABLEFEELINGS.
BEFORE WE UNDERSTAND,
IT'S TIME TO UNDERSTAND.
M. CZURAKOWSKA | Michalina Czurakowska
"Murakami, Tomcat and Frog" '
cena wywoławcza: |
1100 zł
Kartka z kalendarza III, 2021 r.akryl, olej na płótnie, 80 x 70 cm
sygnowany z przodu : 'n-w'
'Natalia NASADA-WOJTAL |
"Kartka z kalendarza III" | 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Noce są inne, 2020 r.olej na płótnie, 50 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ' monogram'
'5589/2020'
cena wywoławcza: |
800 zł