Z życia kelnera - tryptyk, 2021 r.szlagmetal srebrny, akryl na płótnie, tryptyk 30 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘Monika Ślósarczyk | „tryptyk z życia kelnera”’
cena wywoławcza: |
1400 zł
Dwie na noc i jedna na dzień, 2021 r.akryl na płótnie, 100 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'MALEVICZ 2021'
' "Dwie na noc i jedna na dzień" |
Krzysztof Kamil Malewicz |
Częstochowa A. D 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Zanurzona, 2018 r.technika mieszana na płótnie, 2 x 60 x 80 cm (dyptyk)
‘Kamila | Bednarska | 2018 | mix media’
cena wywoławcza: |
1000 zł
Tajemnica mglistej doliny, 2020 r.akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg:
'A. Fronczak 20 r.'
Andrzej Fronczak "Tajemnice mglistej doliny" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Rakhat, 2021 r.emulsja winylowa na płótnie, 90 x 70 cm
'Paweł świątek "Rakhat" 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
SmoFrog, 2021 r.akryl na płótnie, 110 x 90 cm
'Justyna Wanat-Tenerowicz | 2021' niesprzedane
cena wywoławcza: |
1000 zł
Miraż, 2021 r.akryl, szlagmetal na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. Szewczyk'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Windsurferzy, Puck, 2021 r.olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Kieruj'
'Piotr Kieruj | "Windsurferzy, Puck" |
2021 80x80 cm | olej, płótno'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Oculi II, 2019 r.olej na płótnie, 108 x 72 cm
‘Anna Osiecka | „Oculi II” | 2019 R.’
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kreacja, 2021 r. akryl na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: 'Wiśniewska'
'Milena Wiśniewska | "Kreacja" |
2021 | 100x120 cm'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Bez tytułu, 2021 r. akryl na płótnie, 140 x 115 cm
sygnowany l. d. róg: 'USS'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Zespolenie, 2021 r. akryl na płótnie, 70 x 100 cm
'Małgorzata Pastuszek "…zespolenie…" '
cena wywoławcza: |
1100 zł
Złota rzeka, 2021 r. akryl na płycie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'Marta Dunal'
cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Popołudniowy pejzaż miejski, 2020 r. akryl na płótnie, 70 x 100 cm
'Popołudniowy pejzaż miejski |
Urszula Michalska | 2020'
cena wywoławcza: |
1400 zł
Out of Time, 2021 r. olej, akryl na płótnie, 40 x 50 cm
sygnowany p. d. 'Sandecka-Lakocy ' 21'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Pamięć miejsc II, 2021 r. olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg- 'A.RUMAN 21'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Lovers, 2021 r. akryl na płótnie, 100 x 80 cm
'J. Kulska 2021 | Lovers'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Mandala w błękicie, 2021 r. akryl i technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Magdalena Bronakowska 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Pink 1, z cyklu Sztuka Rozrywkowa, 2021 r. mix media (grafika komputerowa na podstawie obrazu i spray na papierze), 61 x 91 cm
cena wywoławcza: |
700 zł
Glimpse, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
'MAŁGORZATA PABIS'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1400 zł