Załamanie przestrzenne, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany l.d.róg: 'Alicja Szczukowska
2021'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Wyrocznia, 2021 r.
akryl na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Wyrocznia'' | Mariusz Drabarek | Wrocław 01.12.2021'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Tranxe 10, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 60 cm
'elochman'22'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Gdzie indziej, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Jola K'
'Gdzie indziej ( Somewhere Else) |
Jola Kitowska 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Zwycięzca, 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
'Dominika Radomska |
z cyklu 'Byki na czerwonym dywanie"Zwycięzca" |
2022 rok | monogram'
cena sprzedaży: 2800 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
The Limits of the Life, 2022 r.
olej na płotnie, szpachla,109 x 80 cm
'T.MASIONEK | 2022 | THE LIMITS OF
THE LIFE'
cena wywoławcza: |
2000 zł
Don Kichot, 2022 r.
oprawiony, 72,5 x 52,5 cm
sygnowany p. d. róg: 'D. Górski'
'Dariusz Górski'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Wakacyjne wspomnienia, 2022 r.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'A.Kappa'
'A. Kappa 2022'
cena sprzedaży: 4400 zł
cena wywoławcza: |
2000 zł
Carte, 2020 r.
akryl na płótnie, 100 x 50 cm
'Piotr Woroniec jr |
"Carte" | 2020'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
LADY d`ARBANVILLE (do utworu Cata Stevens), 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 43 x 33 cm z passepartout i ramą
sygnowany l. d. róg: 'Marczuk'22'
sygnowany i opisany na odwrociu
cena wywoławcza: |
800 zł
Elysium, 2022 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: monogram 2022
cena wywoławcza: |
1200 zł
Sonata 1 op. 6, 2020 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ' "Sonata 1 op. 6" |
Z.Blekiewicz '20/21 '
cena wywoławcza: |
1300 zł
Prince, z cyklu Celebrities Llamas, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 30 cm
sygnowany na plótnie: monogram 2022
'Jolanta Lach/Elyot/2022 | "Prince" z cyklu "Celebrities Llamas" '
cena wywoławcza: |
1200 zł
Morze snów, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
'Julia Szymańska | "Morze snów" | 2021'
cena wywoławcza: |
800 zł
Rytuał, 2022 r.
akryl, tusz i marker na płótnie, 100 x 100cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Karolina Karsińska'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Celebracja życia, 2013 r.akryl na płótnie, 80 x 110 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Michał Zalewski 2013 r.’
pieczęć autorska na odwrociu
cena wywoławcza: |
800 zł
Mondo Pegasi, 2022 r.
sygnowany od przodu: K.2022
sygnowany i opisany na odwrocie:
'J.Szymański | "MONDO PEGASI" | 2022'
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Samotny windsurfer, 2022 r.
olej na płótnie, 95 x 110 cm
'Piotr Kieruj | Samotny windsurfer |
2022'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Sklep z cukierkami, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 30 cm
'Iga Malinowska | Sklep z cukierkami | 2022 r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Dom, 2017 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
cena wywoławcza: |
1500 zł