7 Aukcja Sztuki NOWE POKOLENIE - 19 maja 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 16 maja 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 76 obiektów

Bez Tytułu, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. g. róg: 'Horhol 21'
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

1100 zł
Pod blokiem, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'F. Łoziński'
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Spacer po Jerozolimie, 2020 r.
olej na płótnie,145 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'rozmus'20'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Natalia Rozmus-Esparza |
"Spacer po Jerozolimie" | 2020'
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

2000 zł
Cisza w sercu, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Beer’

cena wywoławcza:

1500 zł
Mandala z polnymi makami, 2022 r.
akryl i technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. d. róg:'Magdalena Bronakowska 2022'

cena wywoławcza:

1100 zł
Projekcja, cykl 'Intymność światła', 2014 r.
akryl na płótnie, 100 x 90 cm
'Magdalena BARCZYK-KURUS |
Projekcja | cykl 'Intymność światła' |
2014 r.'

cena wywoławcza:

1000 zł
2052, 2022 r.
olej na płótnie 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

cena wywoławcza:

1100 zł
Błękitna mgła, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: 'Ruman'22'
cena sprzedaży: 1900 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Uppada, 2022 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm
'Uppada | 2022 | Jacek SIKORA'

cena wywoławcza:

1200 zł
Krajobraz, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany p. d. róg: 'J. Wasilewski'

cena wywoławcza:

1500 zł
W samym środku, 2020 r.
akryl, tusz, spray, akwarela na płótnie, 80 x 90 cm

cena wywoławcza:

1300 zł
14/2021, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
'14/2021 MDomańska'

cena wywoławcza:

1100 zł
Mourning, 2022 r.
technika mieszana; płótno naklejone na płytę,
130 x 90 cm, werniks błyszczący
'A. Nowacki | 2022 | 1225/02/22'
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Pejzaż wiślany XXXV, 2021 r.
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'J. K. Hudzik '21'
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

700 zł
Abstrakcja, 2022 r.
olej na płótnie, 170 x 150 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'

cena wywoławcza:

1800 zł
Pałac myśli, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'ZCHS2021
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1800 zł
Jeśli nie chcesz mojej zguby, 2022 r.
akryl na płótnie, 81 x 65 cm
sygnowany p. d. róg: 'AnKo'
'Anna Kordylas | Jeśli nie chcesz mojej zguby |
81 x 65 | 2022'
cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza:

800 zł
Freedom, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'

cena wywoławcza:

1100 zł
BLØTDYR, 2022 r.
technika mieszana, akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na dole obrazu: 'Ølegsson | Storebo-Norge 22'
sygnowany i opisany na odwrocu:
'Hilsen! | Ølegsson | BLØTDYR | Storebo-Norge 22'

cena wywoławcza:

800 zł
Płatki herbacianych róż, 2021 r.
olej/akryl na płótnie, 76 x 76 cm
sygnowany l. d. róg: monogram

cena wywoławcza:

1100 zł