Cywilizacja łacińska (katedra w Kolonii), 2022 r.
olej na płótnie 140 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Dawid Masionek'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Cywilizacja łacińska (katedra w Kolonii) |
DAWID MASIONEK | 2022'
cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Crystal Thoughts, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Marta Dunal'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Gardener of Reality, 2018 r.
akryl na płótnie, 100 x 130 cm
sygnowany p. d. róg: 'Michalina Czurakowska'
Michalina Czurakowska | 2018
| Gardener of Reality'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Na kopiastym wzgórzu, 2020 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 20’
'Andrzej Fronczak | Na kopiastym wzgórzu'
cena wywoławcza: |
1000 zł
One patrzą, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. Szewczyk'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Wieczorny spokój, 2021 r.
szlagmetal, akryl na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: 'Mariola Świgulska 2021'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
Rajskie Drzewo 2, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
cena wywoławcza: |
1000 zł
Magiczny ogród, 2022 r.
olej na płótnie, 115 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: 'M. Kurek'
'Magdalena Kurek | "Magiczny ogród" |
olej na płótnie | 115 x 75 cm, 2022 r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Moja secesja, 2021 r.
olej na płótnie 80 x 80 cm
'Paweł Adamowski | Paweł Nark |
2021 | "Moja secesja" '
cena wywoławcza: |
1100 zł
Wielomówny, 2021 r.
akwarela, rysunek tuszem, 70 x 100 cm
'K. Bobrowski | 2021 | Wielomówny'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Krążyć w powietrzu, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Wiśniewska'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Noc w neony, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'S. Wróblewska'
cena wywoławcza: |
800 zł
Tancerka, 2008 r.
olej na płótnie, 90 x 30 cm
sygnowany p. d. róg: 'A.Korotecka 2008'
sygnowany i opisany na odwrociu
cena wywoławcza: |
1000 zł
Lady Punk 2, 2021 r.
rzeźba ceramiczna, 25 x 24 x 17 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'
cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Wielka stojąca, 2021 r.
ceramika szkliwiona, 22 x 11 x 13 cm
cena wywoławcza: |
500 zł
Odnalezione skrzydło Ikara, 2022 r.
drewno lipowe, woskowane, podstawa metalowa, korodowana,
120 x 50 x 50 cm
sygnowana monogramem GP na rzeźbie
element drewniany i podstawa rozkladane
cena wywoławcza: |
1800 zł