4 JESIENNA Aukcja Sztuki - 13 października 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 6 października 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 63 obiekty

Lady Punk, 2021 r.
rzeźba ceramiczna, 25 x 24 x 17 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'

cena wywoławcza:

1000 zł
Obiekt ornitologiczny, 2022 r.
rzeźba z drewna lipowego, malowana, woskowana
60 x 40 x 35 cm
sygnowana monogramem GP na spodzie rzeźby

cena wywoławcza:

2800 zł
Ryba Głębinowa, z serii Safari, 2022 r.
ceramika szkliwiona i złocona 24 k, 20 x 10 x 10 cm
cena sprzedaży: 1900 zł

cena wywoławcza:

1100 zł