4 JESIENNA Aukcja Sztuki - 13 października 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 6 października 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 63 obiekty

Hardy, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1800 zł
Przechadzka po mieście, 2022 r.
olej/akryl na płótnie, 50 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'F. Łoziński'
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
aleFUNt-astycznie, 2022 r.
akryl, spray na płótnie, 120 x 150 cm
sygnowany p. d. róg: 'Świderski'

cena wywoławcza:

5000 zł
Bumer, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Nogaj'
cena sprzedaży: 3000 zł

cena wywoławcza:

3000 zł
Smugi, 2021 r.
olej na płótnie, 70 x 60 cm, oprawiony 89 x 79 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'E. Zawada | "Smugi" | akryl, 2021'
cena sprzedaży: 4000 zł

cena wywoławcza:

4000 zł
Kobieta w niebieskiej czapce, 2018 r.
technika mieszana na płótnie,114 x 101 cm
oprawiony, 128,5 x 115,5 cm
sygnowany p. d. róg: 'J.Tyczyński 2018'
'2018 J. Tyczyński Portret Semantyczny
Kobieta w niebieskiej czapce'

cena wywoławcza:

10000 zł
Mroczne materie, 2021 r.
akryl, tusz akrylowy, akwarela na
surowym lnianym płótnie, 100 x 120 cm

cena wywoławcza:

3400 zł
Przepływy, 2021 r.
olej na płótnie, 130 x 100 cm

cena wywoławcza:

3400 zł
Con-Front, 2022 r.
techn. mieszana; płótno naklejone na płytę,
130 x 95 cm, werniks błyszczący

cena wywoławcza:

2400 zł
Nie idzie dobrze, czyli niewidomy prowadzi niewidomego, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
"Nie idzie dobrze, czyli niewidomy prowadzi niewidomego" |
T. KURAN 2021 | Nowy Testament Ewangelia wg. Św.
Łukasza | Rozdz. 6, 39-40'

cena wywoławcza:

1500 zł
Przy barze II, 2021 r.
olej, akryl na płótnie, 90 x 140 cm
'Przy barze II | olej/akryl - płótno |
140 x 90 cm | 2021 | Musiał'

cena wywoławcza:

3400 zł
Według Tomasza Manna - plakat teatralny, 1979 r.
97,5 x 67,5 cm, oprawiony w srebrną ramę, 101 x 71 cm

cena wywoławcza:

200 zł
Pejzaż Toskanii, 2022 r.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'A.Kappa'
cena sprzedaży: 2800 zł

cena wywoławcza:

2000 zł
Tokio Gorilla, 2022 r.
olej na płótnie, 105 x 80 cm

cena wywoławcza:

1500 zł
?

cena wywoławcza:

1 zł
Kobieta z bażantem, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'ZCHS22

cena wywoławcza:

1500 zł
Garderoba, 2022 r.
olej na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany p. d. róg

cena wywoławcza:

1100 zł
Leda, 2017 r.
olej na płótnie, 50 x 40 cm

cena wywoławcza:

2000 zł
Spokojnie, 2022 r.
alkyd na płótnie, 90 x 70 cm
oprawiony 95 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: 'Andrzej Wroński'

cena wywoławcza:

1400 zł
Jutrzenka, 2022 r.
akryl na płótnie, 130 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: 'ASiuda 2022'
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1300 zł