4 JESIENNA Aukcja Sztuki - 13 października 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 6 października 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 63 obiekty

Taka jedna z konikami, 2022 r.
olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: 'K. Ruminkiewicz'

cena wywoławcza:

1800 zł
Mood 2, 2021 r.
pastel na papierze, 70 x 50 cm
oprawione 73 x 53 cm

cena wywoławcza:

800 zł
Pozdrowienia z Kolumbii, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm sygnowany p. d. róg: 'AnKo'
sygnowany i opisany na odwrociu

cena wywoławcza:

1100 zł
Trójwymiar przestrzenny, 2022 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'Alicja Szczukowska'

cena wywoławcza:

1500 zł
Kwiat lotosu w pomarańczach, 2021 r.
akryl i technika własna na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg:
'Magdalena Bronakowska'

cena wywoławcza:

1100 zł
Przenikanie X, cykl "Intymność światła", 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 120 cm

cena wywoławcza:

1100 zł
Rozerwanie I/II, 2021 r.
farby akrylowe, olejne i spray,
dyptyk 2 x 70 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'

cena wywoławcza:

1200 zł
Oblężone Piękno (katedra kijowska), 2022 r.
olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'Dawid Masionek 2022'
sygnowany i opisany na odwrociu:
Oblężone piękno (Katedra kijowska) |
Dawid Masionek | 2022'

cena wywoławcza:

1200 zł
Ten moment, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 110 cm

cena wywoławcza:

1500 zł
Bez tytułu, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 80 r.
'Marcin Strokosz'

cena wywoławcza:

1100 zł
Wolność, z cyklu 'Portrety Królów', 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
werniksowany

cena wywoławcza:

1200 zł
Sunset 03, 2022 r.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

1100 zł
Światłoczułe II, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. SZEWCZYK'

cena wywoławcza:

1000 zł
Winter Melody, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Stajkowska 2020'

cena wywoławcza:

1000 zł
Abstrakcja, 2020 r.
olej na płótnie, 50 x 65 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Miliony myśli, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Serwin M.’

cena wywoławcza:

1100 zł
Empty rooms, 2019 r.
kolaż na tekturze introligatorskiej, 24 x 29 cm oprawiony
sygnowany na odwrociu

cena wywoławcza:

300 zł
I po wszystkim, 2019 r.
akryl na płótnie, 40 x 60 cm
'Magda Zarzycka, I po wszystkim" '

cena wywoławcza:

1000 zł
Żółty żagiel, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
'Piotr Kieruj | "Żółty żagiel" |
2022'

cena wywoławcza:

1100 zł
Pozycja wycofana

cena wywoławcza:

1000 zł