3 Aukcja Sztuki MAŁY FORMAT - 3 marca 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 24 lutego 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 86 obiektów

Spętane ciało, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 40 x 30 cm z passepartout
oprawiony 41,5 x 31,5 cm
sygnowany l. d. róg: 'MARCZUK21'

cena wywoławcza:

1000 zł
Fortuna, 2021 r.
oprawiony 41,5 x 31,5 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Przed burzą, 2020 r.
alkyd na płótnie, 60 x 73 cm
oprawiony 65 x 78 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'PRZED BURZĄ | OLEJ PŁÓTNO |
60 x 73 | 2020 | Andrzej Wroński'
cena sprzedaży: 1800 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Ciepły wiatr, 2020 r.
olej na płótnie, 60 x 81 cm
sygnowany p. d. róg: 'Andrzej Wroński 2020'
'CIEPŁY WIATR | OLEJ PŁÓTNO | 60 x 81 | 2020R | Andrzej Wroński'
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Opalające się, z cyklu 'Siostry', 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '
"Opalające" się, z cyklu 'Siostry'|
Agnieszka Brzezińska 2021'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Opiekunki z cyklu 'Siostry', 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
'OPIEKUNKI z cyklu 'Siostry' | Agnieszka Brzezińska | 2021'

cena wywoławcza:

1000 zł
W podróży, 2021 r.
olej na płótnie, 50 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: 'A. Brzezińska'

cena wywoławcza:

1000 zł
690, 2020 r.
olej na płótnie, 60 x 45 cm
‘MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 2020 | 690’
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

800 zł
Szach mat, 2022 r.
akryl na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'AnKo'
'Anna Kordylas | "Szach mat" |
2022 | 50x60 cm'
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

800 zł
Portret nr 5, 2021 r.
olej na płótnie, 30 x 40cm
sygnowany p. d.róg: 'J. Wasilewski'

cena wywoławcza:

1000 zł
Portret nr 5.1, 2021 r.
olej na płótnie, 30 x 40cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Płomień, 2021 r.
olej na płótnie, 70 x 50 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Na łące, 2021 r.
olej na płycie pilśniowej 64 x 54 cm
oprawiony 74 x 63 cm
sygnowany p. d. róg: 'Kusz'
'SABINA KUSZ | "Na Łące" | 2021 |
olej na desce'

cena wywoławcza:

800 zł
Pejzaż ze słonecznikiem, 2020 r.
olej na płycie pilśniowej 74,5 x 60,5 cm
oprawiony 85 x 70,5 cm
sygnowany p. d. róg: 'S. Kusz'
'SABINA KUSZ | "Pejzaż ze słonecznikiem" | 2020 |
olej na płycie'

cena wywoławcza:

1000 zł
Blue Land, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'Marta Dunal'
cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza:

800 zł
Rozerwanie I, 2021 r.
cz. 1 dyptyku
farby akrylowe, olejne i spray,
dyptyk 2 x 70 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'

cena wywoławcza:

700 zł
Rozerwanie II, 2021 r.
cz. 2 dyptyku
dyptyk 2 x 70 x 50 cm

cena wywoławcza:

700 zł
Za szybą, 2020 r.
akryl na płótnie, 60 x 60 cm
'Paliwoda'
cena sprzedaży: 1900 zł

cena wywoławcza:

800 zł
Sekcja 4, 2016 r.
olej na płycie, 45 x 40 cm
(nieregularny kształt podobrazi)
sygnowany na odwrociu: ‘Ziemowit Fincek’
cena sprzedaży: 900 zł

cena wywoławcza:

900 zł
Sekcja 2, 2016 r.
olej na płycie, 55 x 40 cm
cena sprzedaży: 900 zł

cena wywoławcza:

900 zł