3 Aukcja Sztuki MAŁY FORMAT - 3 marca 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 24 lutego 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 86 obiektów

Sekcja 3, 2016 r.
olej na płycie, 45 x 40 cm
(nieregularny kształt podobrazi)
sygnowany na odwrociu: ‘Ziemowit Fincek’
cena sprzedaży: 900 zł

cena wywoławcza:

900 zł
Sekcja 1, 2015 r.
olej na płycie, 55 x 40 cm
cena sprzedaży: 900 zł

cena wywoławcza:

900 zł
Akt VIII, 2021 r.
wydruk czarno-biały na papierze
40 x 50 cm, rama 50 x 70 cm z passe-partout
sygnowany na odwrocie zdjęcia

cena wywoławcza:

800 zł
Akt IV, 2021 r.
wydruk na papierze
sygnowany na odwrocie zdjęcia

cena wywoławcza:

800 zł
Alegoria czasu IX, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 100 cm
sygnowany l. g. krawędź: 'Łukasz Gil 2021'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Alegoria czasu XVII, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Łukasz Gil 2021 | Alegoria czasu'

cena wywoławcza:

1000 zł
Lustro, 2010/2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 40 cm
'Iga Malinowska 2010-2021 |
"Lustro" 2010/2022'

cena wywoławcza:

1000 zł
Kameleon, 2021 r.
akryl na płótnie, 40 x 30 cm
sygnowany na odwrociu: 'Iga Malinowska'

cena wywoławcza:

1000 zł
Marsz w chmurach, 2021 r.
akryl na płótnie, dyptyk 2 x 40 x 40 cm
'Iga Malinowska 2021 |
"Marsz w chmurach" Akryl'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Taniec w głębinach, 2022 r.
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany na i opisany odwrociu:
'Iga Malinowska 2022|
"Taniec w głębinach" | Akryl'
akryl na płótnie, 50 x 50 cm'

cena wywoławcza:

1000 zł
Into the Sun , 2021 r.
olej na płótnie, 50 x 60 cm
cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza:

800 zł
Teresa , 2021 r.
akryl na papierze, 40 x 30 cm
oprawiony 52 x 42 cm
sygnowany p. d. róg: 'e.lochman'

cena wywoławcza:

800 zł
Portret 80, 2021 r.
akryl na papierze, 40 x 30 cm
oprawiony 52 x 42 cm

cena wywoławcza:

800 zł
Portret widzieć zobaczyć, 2021 r.
akryl na papierze, 40 x 30 cm
oprawiony 52 x 42 cm

cena wywoławcza:

800 zł
Piwonie, 2018 r.
olej na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: 'PW 2018'

cena wywoławcza:

1000 zł
Sen, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: 'PW 21'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Czas, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: 'PW 21'

cena wywoławcza:

1000 zł
Wspomnienia, 2019 r.
olej na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: 'PW 2019'

cena wywoławcza:

1000 zł
Pink Pollock In My Head, z cyklu Street-Pop, 2021 r.
akryl i spray na płótnie, 60 x 70 cm
'Sławomir Danielski | "Pink Pollock In My Head" |
z cyklu Street-Pop, 2021 r. '

cena wywoławcza:

900 zł
Macierzyństwo, 2021 r.
akryl na płótnie, 50 x 40 cm
sygnowany l. d. róg: 'Baranowski 72/21'

cena wywoławcza:

800 zł