Pegaz, 2021 r.
ceramika szkliwiona i zdobiona naszkliwnie, 30 x 30 x 22 cm
sygnowana i opisana u dołu
cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Sowa Duża "piórko", 2021 r.
ceramika angobowana, szkliwiona i złocona 24k złotem, 35 x 25 x 20 cm
sygn. na spodzie, seria limitowana
cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Old Lady, 2021 r.
rzeźba ceramiczna, 23 x 13 x 22 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'
cena wywoławcza: |
800 zł
Lady Punk 2, 2021 r.
rzeźba ceramiczna, 25 x 24 x 17 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'
cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Lady Punk, 2021 r.
sygnowane od środka: 'ROKO'
cena wywoławcza: |
800 zł
Porwanie Europy w stylu amerykańskim, 2017 r.
brąz patynowany, lany na wosk tracony,
drewno polichromowane, drewno bejcowane, 48 x 38 x 28 cm
cena wywoławcza: |
1200 zł