6 Aukcja Sztuki NEW ART - 11 sierpnia 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 4 lipca 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 44 obiekty

Letnia noc, 2021 r.
olej na płótnie, 50 x 40 cm
oprawiony 57 x 47 cm
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

2000 zł
Świetlisty szlak, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Marta Dunal'

cena wywoławcza:

1100 zł
Równowaga duchowa, 2022 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Alicja Szczukowska'
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
O zmroku, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm sygnowany l. d. róg: 'A.Ruman '22'

cena wywoławcza:

1500 zł
Na ulicy, 2022 r.
olej, akryl na płótnie, 75 x 120 cm
'Na ulicy | olej/akryl - płótno |
120 x 75 cm | 2022 | Musiał'

cena wywoławcza:

3200 zł
Jeden ze wschodów, 2022 r.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Tulipany. Przed zmierzchem, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Nieśmiałość, czyli pierwsze kroki w związku, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Studnia, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm

cena wywoławcza:

1500 zł
2052, 2022 r.
olej na płótnie 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

cena wywoławcza:

1000 zł
Oculi II, 2019 r.
olej na płótnie, 108 x 72 cm
‘Anna Osiecka | „Oculi II” | 2019 R.’

cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Najjaśniejsza I, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 140 x 100 cm
'Kamila Bednarska | 2022 |mix media |
Najjaśniejsza I'

cena wywoławcza:

1500 zł
Pod niebem.. u krainy, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
" leszczyńska 2022 "
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1400 zł
Pejzaż IV, 2022 r.
akryle i farby olejne na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'

cena wywoławcza:

1100 zł
Mandala w błękicie, 2021 r.
akryl i technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Magdalena Bronakowska 2021 r.'

cena wywoławcza:

1100 zł
Dasha, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'M. Krupa'
'Dasha | 100 x 70 cm'

cena wywoławcza:

1000 zł
Galaktyka, 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 60 cm

cena wywoławcza:

1300 zł
Taka jedna ornamentowa, 2022 r.
olej, szlagmetal na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'K. Ruminkiewicz'

cena wywoławcza:

2000 zł
Aktor, 2021 r.
olej na płótnie, 30 x 40 cm

cena wywoławcza:

800 zł
Selfnie, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
cena sprzedaży: 900 zł

cena wywoławcza:

800 zł