6 Aukcja Sztuki NEW ART - 11 sierpnia 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 4 lipca 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 44 obiekty

Lady Sky, 2022 r.
rzeźba ceramiczna, 29 x 11 x 14 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'

cena wywoławcza:

1000 zł
Anioł na łące o zachodzie słońca, 2021 r.
drewno lipowe, woskowane, 84 x 15 x 15 cm
sygnowana monogramem GP na rzeźbie

cena wywoławcza:

1500 zł
Mały goryl z serii Safari, 2020 r.
ceramika szkliwiona i złocona 24 k, 26 x 25 x 18 cm
sygnowany na spodzie: '11/2020 | NIEWDANA'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Zagraj mi III, 2022 r.
brąz patynowany, 29 x 12 x 7 cm
podstawa marmurowa
sygnowany na podstawie

cena wywoławcza:

1500 zł