Po ulewnej nocy, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘F. ŁOZIŃSKI’
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Taka jedna i hiszpańskie pomarańcze, 2020 r.
olej na płótnie, 60 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: ‘K. RUMINKIEWICZ’
sygnowany i opisany na odwrociu
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Inwazja flory, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 21’
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Mt 13,31-33, 2020 r.
technika mieszana na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany l. d. róg: ‘n-w’
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Relaks, 2020 r.
emulsja winylowa na płótnie, 120 x 100 cm
cena sprzedaży: 3000 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Celebracja życia, 2013 r.
akryl na płótnie, 80 x 110 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Michał Zalewski 2013 r.’
pieczęć autorska na odwrociu
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Dom Izolacji, 2020 r.
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
na odwrociu pieczęcie autorskie
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Natrętne myśli o niebieskich migdałach, 2020 r.
akryl na płótnie, 60 x 40 cm
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Cichość lasu, 2020 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘S. Michalska’
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Przenikanie II z cyklu Intymność światła, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Panopticum (Off Black), 2020 r.
technika mieszana na płótnie naklejonym na płytę, 110 x 93 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Adam Nowacki’
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Silent Prayer, 2020 r.
olej na płótnie, 150 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘P. Gola’
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Pegaz, 2021 r.
ceramika szkliwiona i zdobiona naszkliwnie, 30 x 30 x 22 cm
sygnowana i opisana u dołu
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1200 zł
Duży Bizon L – model Snake B, 2020 r.
Bison European L – model Snake B, 2020 r.
ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie i podszkliwnie,
12 x 14,5 x 6 cm
sygnowana i opisana od spodu
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza:
800 zł
Hrum, model Dots-Raster, 2019 r.
ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 10 x 7 x 17 cm
logo autorki i studia od spodu, opis numeryczny
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
800 zł
Solis, 2019 r.
szkło termoformowane, 40 x 30 x 30 cm
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1200 zł
Jak we śnie, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1200 zł
Pluvia, 2020 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MICHALINA CZURAKOWSKA’
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Golden Vibe, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘GaryanteS’
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Korsykańskie amfory, 2021 r.
olej na płótnie, 115 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. Kurek’
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:
1000 zł