Bez tytułu (95), 2008 r.
olej na płótnie, 40 x 60 cm
opisany na odwrociu: ’95 | 9/6/08’
na odwrociu nalepka autorska
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Skusić, czy nie skusić Adama, 2021 r.
akryl na płótnie, 93 x 72 cm
sygnowany l. d. róg: ‘T. KURAN’
cena sprzedaży: 3600 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
W parach, 2021 r.
akryl na płótnie, 2 x 80 x 65 cm (dyptyk)
sygnowany na odwrociu: ‘Elochman 2021’
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1400 zł
Wszystko jest Energią, 2021 r.
olej na płótnie, 150 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
cena sprzedaży: 4800 zł
cena wywoławcza:
1400 zł
Sutoppu!, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘RÓŻYC 2021’
cena sprzedaży: 3400 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
J.V, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany na odwrociu
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Make Flowers, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Mikołaj Rejs 2021’
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Sunrise, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:
1200 zł
Obiekt zielony 4, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany na odwrociu
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.
grafika - fotomontaż komputerowy na papierze,
70 x 100 cm (w świetle passe-partout 60 x 80 cm)
cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:
900 zł
Obraz nr 23 z cyklu Wokół Dekalogu, 2018 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1500 zł
Luanda-Africa z serii Okręty kotwiczą w zatokach, 2020 r.
akryl, spray na płótnie, 100 x 140 cm
cena sprzedaży: 3000 zł
cena wywoławcza:
2400 zł
Savannah, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Jola K.’
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
The End, 2020 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MALEVICZ’
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Przesilenie, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Afro, 2012 r.
akryl na płycie, 44 x 44 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Warecki’
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:
1400 zł
Późny wieczór, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: ‘A. RUMAN ‘21’
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza:
1000 zł
Kompozycja II, 2017 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
cena wywoławcza: niesprzedane
cena wywoławcza:
1000 zł
Gwiezdna łąka, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza:
1300 zł
Siostry z ptakiem na głowie, 2021 r.
olej na papierze, 50 x 40 cm (w świetle passe-partout 40 x 30 cm)
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:
1000 zł