VII Aukcja Sztuki Nowoczesnej - 2 października 2020 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 25 września 2020 r. - zapraszamy

 KATALOG - 68 obiektów

Opanowanie, 2020 r.,
olej na płótnie, 125 x 125 cm

cena wywoławcza:

2000 zł
Złoty deszcz, 2019 r.,
akryl na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘Ernest Zawada | „Złoty deszcz” | 2019 r.’

cena wywoławcza:

2400 zł
Falochron, 2020 r.,
akryl na płótnie, 65 x 100 cm

cena sprzedaży: 5500 zł
cena wywoławcza:

3400 zł
Putta, 2020 r.,
olej na płótnie, 70 x 70 cm

cena wywoławcza:

2000 zł
Arboretum III, 2019 r.,
akryl na płótnie, 130 x 80 cm
‘Jacek Malinowski | AKRYL | 2019’

cena sprzedaży: 3200 zł
cena wywoławcza:

3200 zł
DM Map, 2020 r.,
olej na płótnie, 150 x 150 cm
‘„DM MAP” 2020 | Gossia Zielaskowska’

cena wywoławcza:

1500 zł
Antypody, 2019 r.,
olej na płótnie, 100 x 110 cm
sygnowany na odwrociu: ‘S. BUŁA’

cena wywoławcza:

2000 zł
Portret semantyczny IV, 2020 r.,
olej na płótnie, 100 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Tyczyński’

cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza:

2000 zł
What You Don’t See, 2018 r.,
olej na płótnie, 100 x 81 cm
sygnowany na odwrociu: monogram,
‘„LIA KIMURA | „WHAT YOU DON’T SEE” 2018’

cena sprzedaży: 6500 zł
cena wywoławcza:

5000 zł
Bez tytułu, 2017 r.,
olej na płótnie, 140 x 100 cm (dyptyk)
sygnowany na odwrociu: ‘K. J.’

cena wywoławcza:

2800 zł
Reflection, 2010 r.,
olej na płótnie, 150 x 120 cm
sygnowany p. d. róg

cena sprzedaży: 4400 zł
cena wywoławcza:

4400 zł
Para, 2020 r.,
olej na płótnie, 120 x 90 cm

cena wywoławcza:

1400 zł
Luanda – Africa z cyklu I Hear Only A Skin Trembling, 2019 r.,
akryl, spray na płótnie, 100 x 140 cm
‘GRZEGORZ PLESZYŃSKI | LUAND – AFRICA 2019
„I HEAR ONLY A SKIN TREMBLING” /2’

cena wywoławcza:

3000 zł
Leżąca, 2020 r.,
technika mieszana na płótnie, 200 x 120 (dyptyk)

cena wywoławcza:

1500 zł
Para z kotem, 2020 r.,
akryl na płótnie, 100 x 80 cm

cena sprzedaży: 3600 zł
cena wywoławcza:

3400 zł
Rozmowy, 2020 r.,
olej, akryl na płótnie, 75 x 120 cm
‘ROZMOWY | olej/akryl - płótno | 75 x 120 cm | 2020 | Musiał’

cena wywoławcza:

2400 zł
Ogniste, 2013 r.,
akryl na płótnie, 81 x 65 cm
sygnowany p. d. róg: ‘APietrzykowska’

cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza:

1300 zł
I don’t want you anymore (fight), 2017 r.,
akryl, węgiel, tekstylia na płótnie, 150 x 180 cm

cena sprzedaży: 3400 zł
cena wywoławcza:

3000 zł
Inny Wymiar Przejścia II z cyklu Miasta, 2020 r.,
akryl na płótnie, 100 x 120 cm

cena wywoławcza:

3000 zł
Bez tytułu, 1985 r.,
olej na płótnie, 110 x 85 cm
‘MAREK PIĘTKOWSKI „BEZ TYTUŁU” | 1984/85 OLEJ’

cena wywoławcza:

1300 zł