VI Aukcja Sztuki Nowoczesnej - 22 listopada 2019 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 15 listopada 2019 r. - zapraszamy

 KATALOG - 72 obiekty

Struktury dyspersyjne 1, 2017 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrociu

cena sprzedaży: 3000 zł
cena wywoławcza:

3000 zł
Fat gluons, 2019 r.
akryl, olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘PZ.’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘FAT
GLUONS | PAWEŁ | ZAKRZEWSKI | 2019’

cena wywoławcza:

1000 zł
Potaru z cyklu Nie tak odległe…, 2019 r.
akryl na płótnie, 70 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘RÓŻYC 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘”POTARU”
cykl | „Nie tak odległe…” 2019 | Dariusz Franciszek Różyc’

cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Pejzaż jesienny, 2018 r.
olej na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘J. P.-Polkowska | „Pejzaż jesienny”’

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Cisza, 2019 r.
technika mieszana na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg ‘M. Cieślik ‘19’

cena wywoławcza:

1000 zł
Tajemne przejście, 2019 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 19 r.’

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Tattooed Girl, 2019 r.
spray, aerograf, akryl na płótnie, 90 x 90 cm
na odwrociu certyfikat autentyczności

cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Ostańce, 2018 r.
olej na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
monogram, ‘Marcin Wilk | 2018 | „Ostańce III”’

cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Pejzaże z cyklu W beżach i błękitach, 2019 r.
fotografia wydrukowana na papierze fotograficznym,
3 x 50 x 50 cm (tryptyk, w świetle passe-partout 3 x 90 x 60 cm)
sygnowany p. d. róg: ‘Andrzej Andrychowski 2019’

cena wywoławcza:

1200 zł
Dziewięciu, 2019 r.
ceramika szkliwiona i malowana, wysokość 30 cm
sygnowana

cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Kobiecość łączy nas, 2019 r.
terrakota ręcznie modelowana, pokryta glazurą, politura woskowa,
wokół blacha kortenowska, rdza powierzchniowa, 66 x 35 x 25 cm

cena wywoławcza:

1200 zł
Ewa, 2017 r.
mosiądz, brąz, kamień, 50 x 22 x 22 cm
sygnowana: ’17.A Dętkoś’

cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza:

1500 zł