V Aukcja Sztuki Nowoczesnej - 19 października 2018 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 11 października 2018 r. - zapraszamy

„LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".

Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel. kom.: 509 351 515,   503 919 118

 KATALOG - 72 obiektów

Teraz będę miała ciszę II, 2014 r.,
akryl, kredka na płótnie, 100 x 120 cm
Sygnowany p. d. róg: monogram 2014
Opisany na odwrocie: ‘Edyta Duduś „Teraz będę miała ciszę II,
akryl na płótnie, 100 x 120 cm 2014 r.”

cena wywoławcza:
1500 zł
Dama kier, 2009 r.,
akryl, olej na płótnie, 65 x 50 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘LASKOWSKI”
Opisany na odwrocie: ‘”DAMA KIER” H. LASKOWSKI
65 x 50 cm 2009’, monogram

cena wywoławcza:
1500 zł
Galanteria 4, 2018 r.,
olej na płótnie, 90 x 80 cm

cena wywoławcza:
1500 zł
Disappointment, 2016 r.,
akryl na płótnie, 120 x 150 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘A. Żychlińska 120 x 150 cm’

cena wywoławcza:
1500 zł
Przystań, 2018 r.,
akryl na płótnie, 65 x 81 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘„Przystań” Tomasz Kołodziejczyk 2018’

cena wywoławcza:
1500 zł
Połączenie 2, 2018 r.,
akryl na płycie HDF, 33 x 34 cm
na odwrocie nalepka – certyfikat autentyczności, pieczęć autorska

cena wywoławcza:
1500 zł
Abstrakcja, 2018 r.,
olej na płótnie, 90 x 70 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie:
‘Ernest Zawada 2018 olej, płótno 90 x 70 cm „Abstrakcja” 1

cena wywoławcza:
1500 zł
Bez tytułu, 1987 r.,
akryl na płótnie, 120 x 98,5 cm
Sygnowany i opisany na blejtramie:
‘URSZULA DANIELEWSKA 24 STYCZNIA 27/7 BYDGOSZCZ

cena wywoławcza:
1500 zł
Ruch wody, 2018 r.,
technika mieszana na płótnie, 140 x 100 cm (dyptyk)
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Kamila Bednarska 2018 mix media’

cena wywoławcza:
1500 zł
Bez tytułu, 2018 r.,
akryl na płótnie, 110 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘Juliusz Lewandowski 2018 r.’

cena wywoławcza:
1500 zł
Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.,
fotomontaż komputerowy, 80 x 80 cm

cena wywoławcza:
1500 zł
Miasto, 2018 r.,
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piskozub 2018’

cena wywoławcza:
1500 zł
Dyspersja XXXV, 2018 r.,
akryl na płótnie, 90 x 130 cm
‘Z CYKLU „DYSPERSJA” AKRYL MISTAK 2018’

cena wywoławcza:
1500 zł
Deszcz, 2018 r.,
akryl na płótnie, 30 x 20 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘MS’18’

cena wywoławcza:
1500 zł
Baran z serii Konstelacje, 2016 r.,
akryl na płótnie, 140 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Rozmus N.’
opisany na odwrocie: ‘„Baran/Aries” Natalia Rozmus 2016 r.’
pieczęć autorska na odwrocie

cena wywoławcza:
1500 zł
Madonna Breslau 002 Psyche, 2018 r.,
akryl na płótnie, 180 x 90 cm
‘MADONNA BRESLAU 002 „PSYCHE”/FESTUNG DEMENZ 011 04.2018 ‘

cena wywoławcza:
1500 zł
Niewymazywalny ślad istnienia, 2017 r.,
olej na płótnie, 90 x 120 cm
‘Ziemowit Fincek „Niewymazywalny ślad istnienia” 2017’

cena wywoławcza:
1500 zł
Life after while, 2016 r.,
akryl, spray na płótnie, 75 x 75 cm

cena wywoławcza:
1500 zł
Prosperity - Akt Czerwony, 2017/2018 r.,
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘aga pietrzykowska’

cena wywoławcza:
1500 zł
Postea, 2018 r.,
technika mieszana na płycie, 103 x 99 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘PIOTR WORINIEC JR_ „POSTEA”_2018_’

cena wywoławcza:
1500 zł