7 Aukcja Sztuki NEW ART - 29 września 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 22 września 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 50 obiektów

Pejzaż wiślany L, 2022 r.
olej na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

cena wywoławcza:

1300 zł
Fantastyczny wirus 12254, 2021 r.
olej na płótnie, 63 x 63 x 1,5 cm

cena wywoławcza:

3600 zł
Nierzeczywiste/Unreal/Soft, 2022 r.
olej na płótnie, 120 x 100 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Siła wiatru, 2022 r.
olej na płótnie, 100 x 80 cm
Opisany na odwrociu: 'Piotr Kieruj, Siła wiatru, 2022'

cena wywoławcza:

1000 zł
Efemeryczna miłość, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg:
'Antecka R.

cena wywoławcza:

1000 zł
Kot, 2022 r.
akryl na kartonie, oprawione, 73 x 53 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Kuszenie, czyli dać Adamowi Jabłko teraz czy podczas kolacji, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
"Kuszenie, czyli dać Adamowi Jabłko teraz czy podczas kolacji" |
T. KURAN 2021 | Stary Testament Księga Rodzaju | Rozdz. 3,1-7'

cena wywoławcza:

1500 zł
Faworyta krukaII, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm

cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Ptaszek w blasku księżyca, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg:'Magdalena Bronakowska 2022'

cena wywoławcza:

1100 zł
Pablo, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p.d. róg: 'P.Gola'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'P.Gola 2022 Pablo'

cena wywoławcza:

1200 zł
Bez tytułu, 2019 r.
monotypia na papierze, oprawiony 31,5 x 41,5 cm
sygnowany i opisany l. d. róg:
‘Juliusz Lewandowski 2019/monotypia’
cena sprzedaży: 700 zł

cena wywoławcza:

400 zł
Nie tak bardzo Śpiąca Królewna, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'M.STERN'
cena sprzedaży: 6000 zł

cena wywoławcza:

5000 zł
Zmruż oczy, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. SZEWCZYK'
'I. Szewczyk 2022
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Płynące myśli, 2022 r.
technika mieszana na papierze,
praca oprawiona, 32 x 23 cm
sygnowany p. d. róg: 'Anna Kordylas'

cena wywoławcza:

300 zł
Uderzenie, 2022 r.
akryle i farby olejne na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'

cena wywoławcza:

1200 zł
Dark Crystal, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'Stajkowska 2020'

cena wywoławcza:

1100 zł
Bliska przyszłość, 2020 r.
akryl na płótnie, 81 x 65 cm
oprawiony, 90 x 74 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Beer’

cena wywoławcza:

1500 zł
DaDa i nie tylko, 2019 r.
kolaż na tekturze introligatorskiej, 24 x 29 cm
sygnowany na odwrociu

cena wywoławcza:

400 zł
Czerwony karzeł, 2022 r.

cena wywoławcza:

1200 zł
Emotions, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
Technika: akryl na płótnie

cena wywoławcza:

1000 zł