Figura niemożliwa, 2017 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Beach Gees, 2022 r.
emulsja winylowa (Flashe) na płótnie, 70 x 110 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Siła, wiatr, szybkość, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Piotr Kieruj | "Siła,wiatr,szybkość" |
2022'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Qualia XXVI, 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
'Dominik Smolik " Qualia XXVI" |
AKRYL|PŁÓTNO | 100x100cm | MMXXII'
cena wywoławcza: |
900 zł
Yes To Heaven, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'ZCHS21'
cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Tenderness , 2021 r.
sygnowany p. d. róg: 'Michalina Czurakowska'
'Michalina Czurakowska | 18.06.2021 |
"Tenderness" '
cena wywoławcza: |
1000 zł
Mourning, 2022 r.
technika mieszana; płótno naklejone na płytę,
130 x 90 cm, werniks błyszczący
'A. Nowacki | 2022 | 1225/02/22'
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza: |
2000 zł
Absorpcja, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 40 x 30 cm z passepartout
oprawiony 43 x 33 cm
sygnowany p. d. róg: 'MARCZUK 2022'
cena wywoławcza: |
800 zł
Kobieta w pomarańczach, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Tulip, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
cena wywoławcza: |
1000 zł
Supernova, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 120 cm
'MILIONERBOY | 2021 | SUPERNOVA'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Przenikanie 22, 2022 r.
akryl na płótnie, 120 x 70 cm
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Kwiat paproci, 2021 r.
akryl, technika własna na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: 'Magdalena Bronakowska 2021'
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Sonata 1 op. 6, 2020 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm
' "Sonata 1 op. 6" | Z.Blekiewicz '20/21'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Czerwone dominuje, 2021 r.
akryl na płótnie, 54 x 65 cm
sygnowany p. d. róg: 'B.Czerwińska'
'Barbara Czerwińska | akryl | 2021 r.'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
Gold Dream, 2022 r.
akryl na plotnie, 80 x 80 cm
'Marta Dunal'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Morze zwątpienia, 2019 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
'Julia Szymańska 2019 " Morze zwątpienia" '
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Lustro 2, 2022 r.
pastel na papierze, oprawiony, 72,5 x 52,5 cm
sygnowany l. d. róg: 'D. Górski'
'Dariusz Górski'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Dreamer / Hey Babe, 2022 r.
technika mieszana na papierze
oprawione dwie prace, 32 x 23 cm
sygnowany p. d. róg: 'Anna Kordylas'
cena wywoławcza: |
300 zł
Rzeka, 2022 r.
akryle i farby olejne na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł