24 Aukcja Młodej Sztuki - 6 grudnia 2019 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 29 listopada 2019 r. - zapraszamy

 KATALOG - 72 obiekty

Metropolis. NYC Blue, 2019 r.,
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Piotr Zawadzki’
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘Metropolis | NYC Blue | Piotr Zawadzki | 2019’

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Kruchy szept przyszłość określa, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 100 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’
‘„Kruchy szept przyszłość określa”’

cena sprzedaży: 4000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Morze, 2019 r.,
akwarela, ekolina na płótnie, 120 x 100 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Stojąca, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie,
2 x 80 x 80 cm (dyptyk, całość 160 x 80 cm)
‘Kamila Bednarska | 2019 | STOJĄCA | 2019’

cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Mako, 2019 r.,
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
‘„MAKO” 2019 Gossia Zielaskowska’

cena wywoławcza:

1000 zł
Val di Fiemme – żółte domy, 2019 r.,
olej na płótnie, 140 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘rozmus ‘19’
‘„Val di Fiemme – żółte domy” | natalia rozmus 2019’

cena sprzedaży: 3400 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Are you talking to me?, 2019 r.,
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M.STERN’

cena sprzedaży: 4600 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Rusałka, 2019 r.,
olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MJ 2019’

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Nikt nie patrzy, daj całusa, 2019 r.,
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘T. KURAN 2019’
sygnowany na odwrociu: ‘T. KURAN | 2019’

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Kompozycja III, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 110 x 95 cm
‘KOMPOZYCJA III | GRZYMSKA ‘19’

cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Oculi I, 2019 r.,
olej na płótnie, 108 x 72 cm
’72 x 108 | Anna Osiecka | „Oculi I” | 2019 R.’

cena wywoławcza:

1000 zł
Przejażdżki w pełni Księżyca, 2019 r.,
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
‘Przejażdżki w pełni Księżyca, K. MATYJASZKOWICZ /2019 r.’

cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Organica III, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Warwas 2019’
‘JUSTYNA WARWAS | 80 x 80 | 2019’

cena wywoławcza:

1000 zł
Podróż, 2018 r.,
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany na odwrociu: monogram

cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Carte z cyklu Pasja, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 80 x 100 cm
‘PIOTR WORONIEC JR | „CARTE” | 2019 | Woroniec jr’

cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Rozcięta 3, 2019 r.,
akryl na płycie HDF, 30 x 30 cm
na odwrociu certyfikat autentyczności

cena wywoławcza:

1000 zł
Passion No. 2, 2019 r.,
akryl na papierze, 70 x 50 cm
opisany na odwrociu: ‘IWONA DELIŃSKA
Z CYKLU PASSION #3 | AKRYL/PAPIER | 70 x 50 CM’ oprawiony

cena wywoławcza:

1000 zł
Odcienie lawendy, 2019 r.,
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 60 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Alicja Kappa | 2019 r.’

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Tęczowe myśli, 2018 r.,
olej na płótnie, 45 x 35 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Roza Wójcik’
opisany na odwrociu: ‘„Tęczowe myśli” | Rozalia Wójcik’

cena wywoławcza:

1000 zł
Magnolia 1, 2019 r.,
technika własna na płótnie, 73 x 92 cm
sygnowany p. d. róg: ‘KINGA CHROMY’

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1000 zł