21 Aukcja Młodej Sztuki - 29 marca 2019 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 22 marca 2019 r. - zapraszamy

 KATALOG - 90 obiektów

Portret z bryłą, 2019 r.,
olej na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Tyczyński 2019’
sygnowany na odwrociu: ‘J. Tyczyński 2019’

cena sprzedaży: 3.000 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Dworzec nocą, 2018 r.,
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany na odwrociu: monogram
pieczęć autorska na odwrociu

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Gasną słońca cienie, 2018 r.,
technika własna na płótnie, 80 x 100 cm

cena sprzedaży: 1.900 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Bez tytułu, 2018 r.,
pastel na płótnie, 65 x 54 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Juliusz Lewandowski 2018’

cena sprzedaży: 1.100 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Sama, 2018 r.,
technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘„Sama” | mix media
2018 | Kamila Bednarska’

cena sprzedaży: 1.800 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Las - studium, 2018 r.,
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Piskozub 2018.’

cena wywoławcza:

800 zł
Czerniakowska, 2018 r.,
akryl, olej na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘MKTSMPL
„CZERNIAKOWSKA” | 2018’

cena wywoławcza:

800 zł
Drzewo, 2019 r.,
akryl na płótnie, 40 x 30 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2019 r.’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Kosmonauta, 2018 r.,
technika mieszana na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Agata Żychlińska 2018 R.’
opisany na odwrociu: ‘ „KOSMONAUTA” | MIXED MEDIA ON
LINEN CANVAS | TECH. MIESZANA NA | LNIANYM PŁÓTNIE
Agata Żychlińska | 2018 R.’

cena sprzedaży: 900 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Love is a losing game 2, 2019 r.,
akryl na płycie HDF, 33 x 33 cm
nalepka autorska - certyfikat autentyczności na odwrociu

cena sprzedaży: 1.100 zł
cena wywoławcza:

800 zł
10 IV ’18, 2018 r.,
olej na płótnie, 170 x 140 cm
sygnowany na blejtramie: ‘ GRZYMSKA 10 IV ‘18’

cena sprzedaży: 2.400 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Niewymazywalny ślad istnienia, 2017 r.,
olej na płótnie, 90 x 120 cm
opisany na odwrociu: ‘Ziemowit Fincek
„Niewymazywalny ślad istnienia” | 2017’

cena sprzedaży: 1.100 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Dream time, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

cena sprzedaży: 2.800 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Reverie III, 2015 r.,
olej na płótnie, 60 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
opisany na odwrociu: ‘REVERIE III – MJ 2015 R
100 x 60 cm | OIL ON CANVAS | J. MAGIERA’

cena sprzedaży: 1.500 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Gdy zasypiasz budzą się koty, 2017 r.,
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘T. KURAN 2018’

cena sprzedaży: 1.200 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Czwartek, 2018 r.,
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Krzysztof | Kamil | Malewicz
Częstochowa A.D. 2018 | „czwartek” | Acrylic’

cena wywoławcza:

800 zł
Rozpieszczony kociak, 2018 r.,
olej na płótnie, 65 x 55 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Roza Wójcik’
opisany na odwrociu: ‘„Rozpieszczony kociak” | Rozalia Wójcik’

cena wywoławcza:

800 zł
Rdza, 2010 r.,
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘K. Saniewska’
opisany na odwrociu: ‘„Rdza” | Katarzyna Saniewska | 2010’

cena wywoławcza:

800 zł
Lucidity A13, 2018 r.,
akryl na papierze, 50 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Iwona Delińska 2018’
opisany l. d. róg: ‘Lucidity A13’

cena wywoławcza:

800 zł
Wysokie drzewa, 2017 r.,
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘JURIEWICZ 18’
opisany na odwrociu: ‘JACEK | JURIEWICZ
WYSOKIE | DRZEWA | 2018 | AKRYL’

cena wywoławcza:

800 zł