2 Aukcja Abstrakcji - 1 maja 2020 - piątek - godz. 19:00

 KATALOG - 71 obiektów

Transition, 2019 r.,
olej na płótnie, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
monogram, ‘LIA KIMURA | „TRANSITION” 2019’

cena wywoławcza:

10000 zł
Afterglow, 2020 r.,
technika mieszana na płótnie, 2 x 120 x 90 cm (dyptyk)
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Wyobrażenie z cyklu Katedra, 2020 r.,
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘JMaślankiewicz ’20 XXI’

cena wywoławcza:

4000 zł
Studium autoportretu 06, 2017 r.,
technika mieszana na pleksi i płycie, 48 x 33 cm
‘Studium autoportretu 06 | Michał Czuba 2017’

cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Rzeka, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 2 x 90 x 90 cm (dyptyk)
‘Kamila | Bednarska | 2019 | „26.09.” | mix media’

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Przymorze, 2019 r.,
olej, akryl na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A.’

cena wywoławcza:

3000 zł
Gamma, 2018 r.,
olej na płótnie, 2 x 180 x 100 cm (dyptyk)
sygnowany: ‘Aleksandra Staniorowska 2018’

cena wywoławcza:

3000 zł
O świcie, 2016 r.,
olej na płótnie, 140 x 100 cm
‘E. Zawada | „O świcie” | olej, płótno | 2016’

cena wywoławcza:

3000 zł
Pejzaż aluzyjny, 2019 r.,
olej, kolaż, technika własna na płótnie, 46 x 38 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

cena wywoławcza:

1000 zł
Na spacerze, 2019 r.,
olej, akryl na płótnie, 50 x 70 cm
‘NA SPACERZE | olej/akryl – płótno | 75 x 50 cm | 2019 | Musiał’

cena wywoławcza:

1700 zł
Dyptyk, 2019 r.,
technika mieszana na płótnie, 2 x 150 x 120 cm (dyptyk)
‘DYPTYK GRZYMSKA ‘19’

cena wywoławcza:

3000 zł
Mont Sainte-Victoire II, 2019 r.,
olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany: monogram, ‘MIRA 2019’
opisany na odwrociu: ‘MONT SAINTE-VICTOIRE II
50 x 70 cm, 2019, olej | MIRA SKOCZEK-WOJNICKA
www.wojnicka.art.pl | Mira ‘19’
oprawiony – rama na jednym boku

cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza:

1700 zł
Mrowisko, 2013 r.,
olej, żywica na płótnie, 150 x 190 cm
sygnowany: monogram ‘2013’
opisany na odwrociu: ‘Albertyna Kacalak "MROWISKO"
150x190 olej, żywica’ monogram ‘2013’

cena wywoławcza:

3000 zł
Sekcja zwłok, 2016 r.,
olej na płycie, 47 x 36 cm, 46 x 35 cm, 55 x 28 cm, 55 x 28 cm
(nieregularny kształt podobrazi)
sygnowany na odwrociu: ‘Ziemowit Fincek’

cena wywoławcza:

3000 zł
Morning in Australia, 2005 r.,
akryl, spray na płótnie, 150 x 150 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Pleszyński
PLESZYŃSKI | Berlin | Morning in Australia’

cena wywoławcza:

6000 zł
Stanisław Moniuszko – Sen, 2019 r.,
akryl na płótnie, 100 x 140 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘ALINA DORADA-KRAWCZYK
TITLE: „St. MONIUSZKO – SEN” | SIZE: 100 x 140
YEAR: 2019 | www.artdorada.com | www.salonsztuki.eu’

cena wywoławcza:

2400 zł
Oculi II, 2019 r.,
olej na płótnie, 108 x 72 cm
‘Anna Osiecka | „Oculi II” | 2019 R.’

cena wywoławcza:

1200 zł
Bliźnięta / Gemini, 2016 r.,
akryl na płótnie, 140 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘rozmus ‘16’
‘„Bliźnięta/Gemini” | natalia rozmus | 2016’

cena wywoławcza:

1200 zł
No 3313, 2019 r.,
akryl na płótnie, 80 x 100 cm

cena wywoławcza:

1500 zł
Blue Mirage, 2019 r.,
akryl na płótnie, 100 x 80 cm

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1200 zł