17 aukcja ms
Logo NEXT Aukcje

ZAREJESTRUJ SIĘ   |    ZALOGUJ

Para z jabłkami i bukietem, 2018 r.,
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Juliusz Lewandowski 2018’

cena sprzedaży: 5.400 zł
cena wywoławcza:
500 zł
I have nothing to say. Just feel it, 2017 r.,
olej na płótnie, 100 x 81 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘K LIA KIMURA „JUST FEEL IT” 2017’

cena sprzedaży: 3.800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Hippy Chic No. 4, 2017 r.,
technika mieszana na płycie, 70 x 50 cm
sygnowany l. g. róg: ‘Adam Nowacki’17 Hippy Chic =No4 1078/28/17’

cena sprzedaży: 1.300 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Pireneje, 2017 r.,
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg i na odwrocie: ‘Filip Warzecha, 2017r. Warszawa’

cena sprzedaży: 1.800 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Fragment 475 z cyklu Archeologia, 2017 r.,
akryl, technika własna na płótnie, 50 x 65 cm
sygnowany p. d. róg: ‘S. J. A. Tomalak’
opisany na odwrocie: ‘S. J. A. Tomalak Fragment 475, Brzeg Dolny/lipiec/2017
z cyklu Archeologia’

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Drzewo 388, 2018 r.,
akryl na płótnie, 110 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2018 r.’

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
W konflikcie z cyklu Portret emocjonalny, 2017 r.,
olej na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret emocjonalny
2017 WROCŁAW’

cena sprzedaży: 1.200 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Dłonie, 2017 r.,
technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Kamila Bednarska’

cena sprzedaży: 600 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Psychosis I, 2016 r.,
akryl na płycie, 88 x 58 cm

cena wywoławcza:
500 zł
Pod parasolem wiele rzeczy uchodzi bezkarnie, 2017 r.,
akryl na płótnie, 80 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘T. KURAN 2017’
opisany na odwrocie: ‘T. KURAN 2017 Pod parasolem wiele rzeczy
uchodzi bezkarnie’

cena sprzedaży: 1.100 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Pierwszy dzień sierpnia, 2018 r.,
olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘PB2018’
opisany na odwrocie: ‘Piotr Banaszkiewicz 2018’

cena wywoławcza:
500 zł
Cubs, 2014 r.,
technika mieszana na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘ Ewa Witkowska 2014’

cena wywoławcza:
500 zł
Powidoki, 2015 r.,
akryl na płótnie, 81 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘”POWIDOKI II” 2015 100 x 81 cm
Gossia Zielaskowska’

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu 132, 2009 r.,
olej, akryl na płótnie, 40 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz’
nalepka autorska na odwrocie: ‘Wojciech Ćwiertniewicz, Bez tytułu (132),
2009 r 40 x 50, olej i akryl na płótnie’

cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
The kiss 2, 2017 r.,
technika mieszana na płótnie, 40 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘The kiss 2 Agata Żychlińska 2017 r.’

cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Two edged 1, 2016 r.,
grafika cyfrowa, druk na płycie PCW, 50 x 70 cm
sygnowany na odwrocie.

cena wywoławcza:
500 zł
Alicja, 2018 r.,
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany na odwrocie: ‘”Alicja” 01/2018 Pieczyńska’

cena wywoławcza:
500 zł
Jeszcze raz, 2017 r.,
akryl na płótnie, 40 x 40 cm
opisany na odwrocie: ‘Jeszcze raz, once again Iwona Maria Delińska’

cena wywoławcza:
500 zł
Dziewczyna i czort na polu, chmury burzowe, 2017 r.,
olej, akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Maciej Cieśla’
opisany na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’

cena sprzedaży: 700 zł
cena wywoławcza:
500 zł
Bez tytułu, 2017 r.,
olej na płótnie, 65 x 65 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Bartek Pszon, Bez tytułu, 65 x 65,
olej na płótnie, 2017’

cena wywoławcza:
500 zł