1 Kolekcjonerska Aukcja Sztuki - 11 czerwca 2021 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 31 maja 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 100 obiektów

Chwila przerwy, 2020 r.
alkid na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘Chwila przerwy | Alkid, płótno | 80 x 100 cm | 2020 r. | Zawada Jan’

cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Sąsiedzi 2, 2021 r.
szlagmetal, akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2021’

cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza:

2000 zł
Rogacz, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Piskozub 2021’

cena wywoławcza:

1500 zł
Peachside, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
‘Paweł Świątek | „peachside” | 2021 | pieczęć autorska’

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Poczekaj zawołam ją, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: 'monogram'
sygnowany na odworciu: ‘monogram 2021’

cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Cinque Terre – uliczka, 2020 r.
akryl na płótnie, 160 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Rozmus’20’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘”Cinque Terre-uliczka” |
Natalia Rozmus 2020’

cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza:

1700 zł
Rozmowa, 2021 r.
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘H. Trojan 2021’

cena sprzedaży: 3200 zł
cena wywoławcza:

1800 zł
Przejście, 2019 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
‘Ernest Zawada | akryl – płótno | 2019 | „Przejście”’

cena sprzedaży: 3600 zł
cena wywoławcza:

3000 zł
Deadline, 2021 r.

technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M.STERN’

cena sprzedaży: 5000 zł
cena wywoławcza:

5000 zł
Tramwaj, 2021 r.
akryl na olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Nogaj’

cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Wytchnienie, 2021 r.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Kappa’
sygnowany i opisany odwrociu:
‘A. Kappa | technika mieszana olej, akryl, szlagmetal, płótno | 100 x 100’

cena sprzedaży: 5500 zł
cena wywoławcza:

2000 zł
W wyjątkowym towarzystwie II, 2020 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
‘Agnieszka Banasiak T. | 2020 rok | „W wyjątkowym towarzystwie II”’

cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza:

1700 zł
Jedzące z cyklu Siostry, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
‘„Jedzące” z cyklu ‘Siostry’ | Agnieszka Brzezińska | 2021’

cena wywoławcza:

1200 zł
Metro Wierzbno, 2016 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
‘Make it Simple | METRO WIERZBNO | 2016’

cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Zamyślona, 2020 r.
sygnowany p. d. róg: ‘A. Beer’

cena wywoławcza:

2400 zł
Wszystko jest Energią 7, 2021 r.
olej na płótnie, 150 x 100 cm

cena sprzedaży: 3200 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Kolekcja, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Malevicz’
‘TOP KOLEKCJA | Krzysztof Kamil Malewicz |
Częstochowa | A.D. 2021 | na środkowej belce pieczęć ZPAP OC‘

cena wywoławcza:

1200 zł
Pegazy 32, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany: ‘K.2021’
sygnowany na odwrociu: ‘J. Szymański’

cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Zamieszkały klif, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 21’

cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Somnium, 2020 r.
akryl na płótnie, dyptyk 100 x 300 cm
sygnowany na odwrociu: ‘P. Gola 2020 | „Somnium”’

cena wywoławcza:

2400 zł