Pejzaż aluzyjny, 2019 r.,
olej, kolaż na płótnie, 46 x 38 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘INEZ WHITE 2019
PEJZAŻ ALUZYJNY | OLEJ, KOLAŻ, PŁÓTNO’

cena wywoławcza:

1000 zł
Żółte domy, 2020 r.,
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MOST/20/’
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘”ŻÓŁTE DOMY” | olej na płótnie, 50/60 cm
autor: MICHAŁ OSTANIEWICZ | maj 2020 | MOST’

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Lustro, 2020 r.,
akryl na płótnie, 40 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MS ‘20’
‘MAŁGORZATA | STĘPNIAK | „LUSTRO” | 40 x 50 | 2020’

cena wywoławcza:

2400 zł
Karnawał, 2020 r.,
akryl, szlagmetal na płótnie, 40 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2020 r.’
OSTANIEWICZ | maj 2020 | MOST’

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:

800 zł
Letnie popołudnie, 2017 r.,
olej na płótnie, 30 x 40 cm
‘„Letnie popołudnie” | J. Posiecz-Polkowska | 2017 r.’

cena wywoławcza:

1000 zł
Góra Saint Victoire VI, 2019 r.,
olej na płótnie, 40 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: monogram, ‘MIRA 2019’
sygnowany na odwrociu: ‘Mira ‘19’

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1400 zł
Energia żółcieni, 2017 r.,
olej na płótnie, dyptyk 2 x 60 x 50 cm (dyptyk)
sygn. i opisany na odwrocie

cena wywoławcza:

2400 zł
Atlas, 2018 r.,
technika mieszana na płycie, średnica 40 cm

cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza:

800 zł
I Hear Only Skin’s Trembling 5, 2015 r. ,
akryl, spray na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Grzegorz Pleszyński 2015’

cena wywoławcza:

1200 zł
Bez tytułu (63), 2008 r.,
akryl na płótnie, 41 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘08’
nalepka autorska na odwrociu

cena wywoławcza:

1000 zł
Portret mężczyzny, 2018 r.,
olej na płycie i pleksi, 63 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘CZUBA | portret mężczyzny 2018’

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Pejzaż fal, 2014 r.,
olej na desce, 80 x 70 cm (nieregularny kształt podobrazia)

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
On, 2013 r.,
olej, akryl na płótnie, 20 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

cena wywoławcza:

1200 zł
Ona, 2013 r.,
sygnowany p. d. róg: monogram

cena wywoławcza:

1200 zł
One trzy, 2013 r.,
akryl na płótnie, 40 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Painta’
nalepka autorska na odwrociu

cena wywoławcza:

800 zł
Bez tytułu, 2018 r.,
monotypia na papierze, 18 x 24 cm
(w świetle passe-partout 30 x 40 cm)
sygnowany i opisany l. d. róg:
‘Juliusz Lewandowski 2018/monotypia’

cena wywoławcza:

700 zł
Color Vibration 23 - 26, 2020 r.,
akryl, spray na płótnie, 4 x 30 x 30 cm (poliptyk)
sygnowany na odwrociu: ‘DEMENZ | MICHAŁ | WĘGRZYN’

cena wywoławcza:

1000 zł
Feniks, 2016 r.,
akryl na płótnie, 100 x 70 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Fragmentacja III, 2018 r.,
olej na płótnie 80 x 80 cm

cena wywoławcza:

1000 zł
Martwa natura z kryształem, 2019 r.,
olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany l. g. róg: ‘Malak’
‘Waldemar Malak | Martwa natura z kryształem | 2019’

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł