VI Aukcja Sztuki Nowoczesnej - 22 listopada 2019 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 15 listopada 2019 r. - zapraszamy

 KATALOG - 72 obiekty

Wypłakałem za tobą oczy niebieskie, 2018 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Stachura’

cena wywoławcza:

1200 zł
Angry Birds Revolution IV, 2019 r.
technika mieszana na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany z przodu: ‘J. Warwas 2019’

cena wywoławcza:

1500 zł
Stein, 2019 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘PIOTR WORONIEC JR | „STEIN” | 2019’

cena wywoławcza:

1500 zł
Negative 007, 2017 r.
akryl na płótnie, 80 x 160 cm
‘DEMENZ/MICHAŁ WĘGRZYN | „NEGATIVE 007”
2017 | WRENIKS: AMSTERDAM 115 MAT’

cena wywoławcza:

1200 zł
New beginning, 2019 r.
technika mieszana na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Tworząca się przyszłość 2 z serii ARTO POLO, 2019 r.
akryl, olej na płótnie, 140 x 100 cm (nieregularny kształt płótna)
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Ziemowit Fincek
ARTO POLO | „TWORZĄCA SIĘ PRZYSZŁOŚĆ 2” | 2019’

cena wywoławcza:

1500 zł
Mińska, 2018 r.
akryl, olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘MKTSMPL | „MIŃSKA” | 2018’

cena wywoławcza:

1200 zł
Luminance XVII, 2019 r.
akryl na płótnie, 2 x 120 x 80 (dyptyk, całość 120 x 160 cm)
‘DOMINIK SMOLIK | „LUMINANCE XVII”
DYPTYK – SKRZYDŁO | PRAWE | AKRYL/PŁÓTNO
120 x 80 CM | MMXIX | Dominik | Smolik’ , ‘DOMINIK SMOLIK
„LUMINANCE XVII” | DYPTYK – SKRZYDŁO | LEWE
AKRYL/PŁÓTNO | 120 x 80 CM | MMXIX | Dominik | Smolik’

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Silhouette, 2019 r.
olej na płótnie, 140 x 120 cm
‘Piotr Kachny „Silhouette” 2019’

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Magnolie, 2019 r.
olej na płótnie, 73 x 92 cm
sygnowany p. d. róg: ‘KINGA CHROMY’

cena wywoławcza:

1200 zł
Zimowy Ogród, 2019 r.
akryl, szlagmetal na płótnie, średnica 90 cm (tondo)
sygnowany: ‘Magdalena Rytel-Skorek 2019 r.’

cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Trzy gracje wieczorową porą, 2019 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm

cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Złote łąki, 2019 r.
technika własna na płótnie, 140 x 140 cm
opisany na odwrociu: ‘WOJCIECH ZYTKIEWICZ
„ZŁOTE ŁĄKI” 2019 R. | TECH. WŁASNA’

cena wywoławcza:

1200 zł
Turpizm nie istnieje, 2018 r.
olej na płótnie, 120 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Miro Biały’
‘Turpizm | nie istnieje | Miro | Biały | Rok | 2018’

cena wywoławcza:

1200 zł
Portret Królowej Katarzyny, 2019 r.
technika mieszana na płótnie, 100 x 73 cm
sygnowany p. d. róg: ‘CAMPIO’
obraz świeci w ciemności w świetle UV

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Portret liryczny, 2019 r.
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘eLochman’
sygnowany na odwrociu: ‘eLochman 2019’

cena wywoławcza:

1000 zł
Antrakt, 2017 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Karewicz’
nalepka autorska na odwrociu

cena wywoławcza:

1000 zł
Ucho, 2017 r.
akwarela, ekolina na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: ‘N. FUNDOWICZ 2017’

cena wywoławcza:

1200 zł
Droga do nieba, 2008 r.
olej na płótnie, 100 x 90 cm
sygnowany z przodu: ‘SKRZYPEK’
‘GRZEGORZ | G. SKRZYPEK | 2008 | OLEJ-PŁÓTNO
„Z CYKLU KONIOSTWORY” | „DROGA DO NIEBA” | 90 x 100’

cena wywoławcza:

1200 zł
Za wielką szybą VIII, 2019 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
‘Joanna Jeżewska-Desperak | „Za wielką szybą VIII”
olej na płótnie, 90 x 90 cm | 2019 r. | J. Desperak’

cena wywoławcza:

1500 zł