VI Aukcja Sztuki Nowoczesnej - 22 listopada 2019 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 15 listopada 2019 r. - zapraszamy

 KATALOG - 72 obiekty

Zapach lata, 2019 r.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Kappa’
sygnowany na odwrociu: ‘Alicja Kappa 2019 r.’

cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Galion 2, 2018 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany z przodu: ‘$ Ireneusz Szczęch 2018’
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘Ireneusz Szczęch | 2018 r. | „Galion 2”’

cena wywoławcza:

2000 zł
Portal G, 2015 r.
olej, akryl na płótnie, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘PORTAL G
olej/akryl – płótno | 120 x 120 cm | 2015 | K. Musiał’

cena wywoławcza:

2500 zł
Mrowisko, 2013 r.
olej, żywica na płótnie, 150 x 190 cm
sygnowany: monogram ‘2013’
opisany na odwrociu: ‘Albertyna Kacalak
"MROWISKO" 150x190 olej, żywica’ monogram ‘2013’

cena wywoławcza:

3200 zł
Kąpiel, 2018 r.
akryl na płótnie, 40 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MS ‘18’
‘MAŁGORZATA | STĘPNIAK | „KĄPIEL” | 40 x 80 | 2018’

cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza:

1800 zł
Poranne śniadanie, 2019 r.
olej na płótnie, 100 x 130 cm
sygnowany p. d. róg: ‘And. Domżalski 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„PORANNE ŚNIADANIE”
ANDRZEJ DOMŻALSKI | ROK 2019
And. Domżalski | 130 cm x 100 cm’

cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Winter Nimph, 2019 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’

cena sprzedaży: 3000 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Czerwona kamienica w Krakowie, 2019 r.
olej na płótnie, 140 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘rozmus ‘19’
‘„Czerwona kamienica w Krakowie” natalia Rozmus 2019’

cena sprzedaży: 2600 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Oczyszczenie VI, 2012 r.
akryl na płycie HDF, 58 x 102 cm
na odwrociu certyfikat autentyczności

cena wywoławcza:

3000 zł
Przeczucie zwycięstwa z serii Walka, 2018 r.
tempera, olej na płótnie, 120 x 95 cm
‘ANDRZEJ | ZDANOWICZ | „PRZECZUCIE | ZWYCIĘSTWA”
z serii „WALKA” | 120 x 95 | temp. i olej | na | płótnie’

cena wywoławcza:

1200 zł
Oswajanie, 2019 r.
akryl na płótnie, 130 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘EGH 2019’
‘Oswajanie | Ewa Grajnert-Hałupka 2019 r.’

cena wywoławcza:

1000 zł
Transformacja 17, 2019 r.
olej na płycie, 64 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. Wierzbicki’

cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Słoneczne popołudnie, 2019 r.
olej, akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MKępka 2019’

cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
On i Ona, 2013 r.
olej, akryl na płótnie, 2 x 20 x 60 cm (dyptyk)
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘ „Ona” | olej/akryl | 2013
Kwapisz-Grabowska’, ‘ „On | 20 x 60 | olej/akryl
2013 | Kwapisz-Grabowska’
oprawiony w ramę skrzynkową

cena wywoławcza:

1500 zł
Metropolis. NYC morning, 2019 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Piotr Zawadzki’
‘Metropolis | NYC yellow | Piotr Zawadzki | 2019’

cena sprzedaży: 2800 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Bez tytułu (34), 2007 r.
olej na płótnie, 46 x 61 cm
sygnowany p. g. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘07’
opisany na odwrociu: ‘14/2/07 | 34’
nalepka autorska na odwrociu

cena wywoławcza:

1000 zł
Oko, 2019 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Łukasz Lepiorz | „Oko” | góra | ol. pł.’

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Gdynia. Plaża miejska, 2019 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
pieczęć autorska na odwrociu

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Atlantic Tenerife
akryl, spray na płótnie, 140 x 140 cm

cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza:

2000 zł
Paris – Montmartre z cyklu Miasta, 2019 r.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘CEZAR 2019’
‘CEZAR WALCZAK | Z CYKLU „MIASTA” – PARIS | MONTMARTRE
FROM THE SERIES „CITIES” – PARIS | MONTMARTE | 2019’

cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza:

2000 zł