VI Aukcja Sztuki Nowoczesnej - 22 listopada 2019 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 15 listopada 2019 r. - zapraszamy

 KATALOG - 72 obiekty

No 3363, 2019 r.,
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

cena wywoławcza:

2000 zł
Mądrości blask długowieczności tajemnicą, 2019 r.,
technika własna na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘„Mądrości blask długowieczności tajemnicą” Anna Zalewska 2019’

cena wywoławcza:

1500 zł
Przystań, 2019 r.,
akryl na płótnie, 65 x 92 cm
‘„MAŁA PRZYSTAŃ” | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2019’

cena wywoławcza:

2000 zł
Kobieta z piórkiem 4, 2019 r.,
olej na płótnie, 95 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: ‘J. Tyczyński’

cena wywoławcza:

1500 zł
Maj, 2019 r.,
akryl na płótnie, 150 x 80 cm
‘Jacek Malinowski | AKRYL | 2019 | „Maj”’

cena wywoławcza:

2400 zł
Tarpany w Wyraju, 2019 r.,
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
‘Tarpany w Wyraju | K. MATYJASZKOWICZ/2019 r.’

cena wywoławcza:

1500 zł
Tulipanowy wieczór, 2017 r. ,
olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Beata Murawska’

cena wywoławcza:

4000 zł
Feel this moment, 2019 r.,
olej na płótnie, 120 x 100 cm

cena wywoławcza:

4500 zł
Off-road, 2019 r.,
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘M.STERN’

cena wywoławcza:

6000 zł
Portret z wróblem, 2019 r.
akryl na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MJ 2019’

cena wywoławcza:

1500 zł
Rytmy optyczne, 2019 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
‘„Rytmy optyczne” | olej, płótno, 2019 r.
100 x 70 cm | Ernest Zawada’

cena wywoławcza:

2800 zł
Paradise, 2019 r.
akryl na płótnie, 2 x 100 x 100 cm (dyptyk, całość 100 x 200 cm)
opisany na odwrociu: ‘„PARADISE” 2019 Gossia Zielaskowska’

cena wywoławcza:

1500 zł
Oranż, 2019 r.
technika mieszana na płótnie, 140 x 100, 100 x 100 (dyptyk)
sygnowany na odwrociu: ‘Kamila Bednarska 2019’

cena wywoławcza:

1500 zł
Kontakt, 2019 r.
olej na płótnie, średnica 50 cm (tondo)
‘SYLWESTER STABRYŁA | „Kontakt”
olej na płótnie | śr. 50 cm | 2019 r. | S. Stabryła’
na odwrociu pieczęć autorska

cena wywoławcza:

1500 zł
Bez tytułu, 2 połowa lat ’90. XX w.
fotomontaż komputerowy na papierze
60 x 80 cm (w świetle passe-partout 70 x 100 cm)

cena wywoławcza:

1000 zł
Dyptyk, 2018 r.
technika mieszana na płótnie
2 x 150 x 119 cm (dyptyk, całość 150 x 238 cm)
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘DYPTYK GRZYMSKA ‘19’

cena wywoławcza:

1500 zł
Megapolis: Chaoscity, 2013 r.
technika mieszana na płótnie, 140 x 80 cm
oprawiony w ramę skrzynkową

cena wywoławcza:

7500 zł
Kobieta w kostiumie, 2012 r.
akryl na płótnie, 65 x 92 cm
sygnowany p. d. róg: ‘apietrzykowska 2012’

cena wywoławcza:

1500 zł
Oculi II, 2019 r.
olej na płótnie, 108 x 72 cm
‘Anna Osiecka | „Oculi II” | 2019 R.’

cena wywoławcza:

1500 zł
In Harmony 3, 2018 r.
akryl na płótnie, 70 x 140 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
‘MARTA BILECKA | NOV. 2018 | „IN HARMONY 3’

cena wywoławcza:

1500 zł