Connection, 2021r.
olej, szlagmetal na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'DOBOSZ'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'OLIMPIA DOBOSZ 'CONNECTION' 2021'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Podział III, 2021r.
farby akrylowe, olejne, emalie olejne,
pigmenty i spray, 120 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
W słońcu, 2021r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
cena wywoławcza: |
1400 zł
Słoneczne promyki szczęścia,
z cyklu "Zauroczona Dmuchawcami", 2021r.
akryl, szlagmetal na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ' Mariola Świgulska 2021'
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Pejzaż wiślany XXIV, 2021r.
olej na płótnie, 30 x 30 cm
sygnowany l. d. róg: 'J.K HUDZIK 2021'
'Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik |
"Pejzaż wiślany" XXIV 2021 |
30cm x 30cm olej/płótno'
cena sprzedaży: 500 zł
cena wywoławcza: |
500 zł
Rozpiętość IX, 2019 r.
olej na płótnie, 100 x 120 cm
'Szewczyk'
cena wywoławcza: |
1200 zł
URLAUB, 2019 r.
alkid na płótnie, 24 x 33 cm
sygnowany na płótnie: 'Weronika Raczyńska'
'Weronika Raczyńska |
"URLAUB" |.alkid na płótnie |
24 x 33 cm | 2019 r.'
cena wywoławcza: |
800 zł
Nieprzypadkowe spotkanie, 2021 r.
akryl na płótnie, 116 x 89 cm
'Nieprzypadkowe spotkanie |
Agnieszka Banasiak | 2020 rok'
cena wywoławcza: |
1600 zł
Bezrobotny II, 2020 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
‘Łukasz Lepiorz „Bezrobotny II” ol. pł. 2020 r.’
cena wywoławcza: |
1600 zł
Falochron, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'A. Fronczak 21'
'Andrzej Fronczak | "Falochron" '
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Dziewczyna Ikara II, 2020 r.
technika własna na papierze, 48 x 69 cm w świetle passe-partout
sygnowany l. d. róg: ‘Sylwia Mużyło’ 2020’
na odwrociu pieczęć autorska
oprawiony 61 x 91 cm
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Za szybą, 2020 r.
akryl na płótnie, 60 x 60 cm
'Paliwoda'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Insanity, 2021 r.
olej i techniki cyfrowe na płótnie, 120 x 90 cm
sygnowany p.d. róg: 'P.Gola'
'P.Gola | 2021 | Insanity'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Mały goryl z serii Safari, 2020 r.
ceramika szkliwiona i złocona 24 k, 26 x 25 x 18 cm
sygnowany na spodzie: '11/2020 | NIEWDANA'
cena wywoławcza: |
900 zł
Myśli, 2021 r.odlew aluminiowy, złocone galwaniczne,
podstawa drewniana, 18 x 31 x 68 cm
sygnowane na podstawie: ' DĘTKOŚ A 20'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Old Lady, 2021 r.rzeźba ceramiczna, 23 x 13 x 22 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'
cena wywoławcza: |
1000 zł