ŚWIĄTECZNA Aukcja Sztuki - 3 grudnia 2021 r. - piątek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 26 listopada 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 76 obiektów

Kwiat orientu, 2021 r.
akryl/olej na płótnie, 76 x 76 cm
sygnowany p. g. róg: monogram
sygowany i opisany na odwrociu:
'Kwiat orientu | Zanna Brzyzek| 06/2021'
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
olej na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany l. d. róg: 'Malak 2021'

cena wywoławcza:

1500 zł
Kosmiczny spacer, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Iga Malinowska 2021'

cena wywoławcza:

1200 zł
Jestem jak senne lilie, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 90 cm
sygnowany l. d. róg: 'E.BOUKOURBANE'
'Elżbieta BOUKOURBANE |
"Jestem jak senne lilie" | 2021.'

cena wywoławcza:

1500 zł
Kwiat lotosu w pomarańczach, 2021 r.
akryl i technika własna na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg:
'Magdalena Bronakowska'

cena wywoławcza:

1200 zł
Ręka, noga, mózg na ścianie, 2021 r.
technika mieszana na płótnie,
tryptyk, 3 x 50 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
' "Ręka, noga, mózg na ścianie" |
monogram | Kamil Jaczyński |
Warszawa 2021'
cena sprzedaży: 1900 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Kopuła, 2021 r.
olej na płótnie, 110 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'T. Masionek'
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Mrowisko, 2013 r.
olej, żywica na płótnie, 150 x 190 cm
sygnowany: monogram ‘2013’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Albertyna Kacalak
"MROWISKO"
150x190 olej, żywica’ monogram ‘2013’
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

2000 zł
Sonata 1 op. 6, 2020 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ' "Sonata 1 op. 6" |
Z.Blekiewicz '20/21 '

cena wywoławcza:

1800 zł
Thinking Out Loud, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 80 x 120 cm
'MAŁGORZATA PABIS'

cena wywoławcza:

1500 zł
Sen, 2021 r.
olej, na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany l. d. róg: 'PW 21'

cena wywoławcza:

1000 zł
Supernova, 2021r.
olej na płótnie, 120 x 100 cm
'MILIONERBOY | 2021 | SUPERNOVA'

cena wywoławcza:

1000 zł
Tulipany. Fiolet i Róż, 2021r.
akryl płótno, 80 x 80 cm
'BEATA GAUDY | "TULIPANY. FIOLET I RÓŻ." |
80 x 80 | AKRYL/PŁÓTNO | 2021'

cena wywoławcza:

1000 zł
Twój weekend…, 2021r.
akryl na płótnie, dyptyk, 2 x 80 x 60 cm
(80 cm x 120 cm)
' "Twój weekend…" | Częstochowa 2021 |
Krzysztof Kamil Malewicz | cz. 1/cz. 2'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Kolorowy zawrót głowy w pewnej galerii ze sztukom, 2021r.
akryl na płótnie, 80 x 70 cm
'Kolorowy zawrót głowy w pewnej
galerii ze sztukom | 2021 |
Paweł Zakrzewski'

cena wywoławcza:

1000 zł
Irysy, 2021r.
olej, akryl na płótnie, 115 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: monogram

cena wywoławcza:

1000 zł
Pod estakadą, 2021r.
olej na płótnie, 100 x 130 cm
sygnowany p. d. róg: 'F. Łoziński'
cena sprzedaży: 2400 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Szum, 2021r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Chwila w porcie, 2021r.
akryl na płótnie, 50 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'I. Szewczyk'

cena wywoławcza:

1000 zł
Weave, 2021r.
akryl na płótnie, 73 x 92 cm
sygnowany p. d. róg:
'Michalina Czurakowska'
'Michalina Czurakowska | 5.09.2021 |
"Weave" '

cena wywoławcza:

1000 zł