technika mieszana na płótnie, 110 x 140 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'NIKA GRZYMSKA | Bez tytułu | 110 x 140 cm | 2021'
cena sprzedaży: 3400 zł
cena wywoławcza: |
2000 zł
Wszystko jest Energią 7, 2021 r.
olej na płótnie, 150 x 100 cm
'Lukasz Jankiewicz 2021 Wszystko jest Energią 7'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Cheechako, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 90 cm
sygnowany na bocznej krawędzi : 'Jacek Sikora'
opisany i sygnowany na odwrociu:
'Cheechako | 2021 | Jacek Sikora'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Sąsiedzi, 2021 r.
szlagmetal, akryl na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'Magdalena Rytel-Skorek 2021r.'
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza: |
1800 zł
Intymność, cykl "Intymność światła", 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
'Magdalena Barczyk-Kurus |
Intymność, cykl "Intymność światła" |
2021 r.
cena wywoławcza: |
1200 zł
Zapiski z podróży - Różowo-błękitna Matera, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: 'Desperak'
Joanna Jeżewska - Desperak |
"Zapiski z podróży - Różowo-błękitna Matera" |
olej na płótnie, 120 x 80 cm | 2021 r. | JDesperak'
cena sprzedaży: 2600 zł
cena wywoławcza: |
2400 zł
Kartka z wakacji 2, 2021 r.
technika mieszana (tusz, akwarela, akryl, szlagmetal)
papier akwarelowy, 30 x 40 cm
w oprawie: 40 x 50 cm
sygnowany p.d. róg: 'A.Kappa'
cena sprzedaży: 2800 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Za drzwiami, 2021 r.
alkid na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Andrzej Wroński 2021 r.'
'Andrzej Wroński | "Za drzwiami" |
80 x 100 cm | alkid-płótno | 2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Z kim ona tam siedzi?, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza: |
1600 zł
Kruk, 2017 r.
olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'IN'17'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Dull Silver, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: monogram, 2021'
'Żaneta CHŁOSTOWSKA-SZWACZKA |
"Dull Silver" | akryl , płótno |
80 x 80 cm, 2021r'
cena sprzedaży: 3000 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Obserwator, 2020 r.
akryl na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: B. Czerwińska
'Barbara Czerwińska | akryl | 2020 r.'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
Turquoise Splash, 2020 r.
akryl na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Sky, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
cena wywoławcza: |
1200 zł
W podróży, 2021 r.
olej na płótnie, 50 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: 'A. Brzezińska'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Jasnowidz, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 75 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:'
"Jasnowidz" | Mariusz Drabarek |
Wrocław 11.07.2021 r.'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
W masce 3 zieleń, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
'elochman 21'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Odbicie IV, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 150 x 100 cm
cena sprzedaży: 1800 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Noe, 2021 r.
akryl/olej na płótnie naklejonym na płytę,
130 x 100 cm
'A. Nowacki 2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Flower Song, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'P.K.Mikulska2021'
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł