Kuszenie, czyli Adasiu zabierz łapkę, a otwórz buzię, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
"Kuszenie - Adasiu, zabierz łapkę i otwórz buzię" |
T. KURAN 2021 | Stary Testament Księga Rodzaju Rozdz. 3,1-7'
cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Ostatnie rozdanie, 2021 r.
olej na płótnie, 70 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Trojan 2021'
'H.TROJAN 2021 | "Ostatnie rozdanie" |
70/80 olej'
cena sprzedaży: 3400 zł
cena wywoławcza: |
3000 zł
Mr. Stag, 2021 r.
akryl i spray na płótnie, 120 x 150 cm
sygnowany p. d. róg: 'Świderski'
'Mr. Stag | Paweł Świderski | 2021 r.'
cena sprzedaży: 2800 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Dryfujemy po bezpiecznych wodach, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
'Mariusz Brzyzek | monogram |
"Dryfujemy po bezpiecznych wodach" |
Kraków 2021 r.'
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Jerozolima po zmroku, 2020 r.
olej na płótnie, 145 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: 'rozmus'20'
' "Jerozolima po zmroku" | natalia rozmus |
2020 '
cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza: |
2000 zł
Bez tytułu, z cyklu Znowu to samo.
Górale. Zielona kropka, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
'Wojciech Kubiak | Bez tytułu, z cyklu Znowu to samo.
Górale. Zielona kropka, | olej na płótnie, 100x70 cm 2020 r.
cena wywoławcza: |
1000 zł
malarstwo szkliwem na płycie biskwitowej, 25 x 40 cm
'Anna Baranowska 2021 r.'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Modelki, 2020 r.
akryl na płótnie, 120 x 150 cm
sygnowany na dole płótna:
'PAWEŁ BARANOWSKI 2020'
cena sprzedaży: 4200 zł
cena wywoławcza: |
4000 zł
Mistrz 6, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d.róg: 'J. Wasilweski'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Tulipani Rose, 2018 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Beata Murawska'
Beata MURAWSKA | 2018 | "Tulipani rose" '
cena sprzedaży: 5500 zł
cena wywoławcza: |
5000 zł
Tramwaj, 2021 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'Nogaj'
cena sprzedaży: 4800 zł
cena wywoławcza: |
3000 zł
Alcyoneum, 2019 r.
olej na płótnie, 120 x 120 cm
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza: |
2000 zł
Drzewo, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: 'Ruman '21'
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
Jak muzyka 10, 2021 r.
akryl, tusz akrylowy, akwarela
na surowym lnianym płótnie,
90 x 110 cm
Natalia Fundowicz, "Jak Muzyka 10", 2021'
cena sprzedaży: 3400 zł
cena wywoławcza: |
2000 zł
Szmaragdowa struktura, 2021 r.
akryl na plótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Marta Dunal, 2021'
cena sprzedaży: 2400 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
ÂME, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
' "ÂME" Leszczyńska 2021'
cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
Ariadna, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
'Krystyna Ruminkiewicz |
"Ariadna" | 100x70 | olej'
cena wywoławcza: |
1400 zł
Blask, 2021 r.
'Piskozub 2021'
cena sprzedaży: 3200 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Other Side , 2019 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
'Lia Kimura | "Other Side" | 2019'
cena sprzedaży: 26000 zł
cena wywoławcza: |
9500 zł
Winner , 2021 r.
sygnowany i opisany na odwrociu
werniksowany
cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł