Logo NEXT Aukcje

ZAREJESTRUJ SIĘ   |    ZALOGUJ

IV Aukcja Sztuki Nowoczesnej - Art Invest - 20 października 2017 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 11 października 2017r. - zapraszamy

„LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".

Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel. kom.: 509 351 515,   503 919 118

 KATALOG - 72 obiektów

Sirocco, 2015r.,
akryl, olej na płótnie, 100x81cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘”SIROCCO” H. LASKOWSKI’

cena sprzedaży: 4.000 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
You are so pretty i can't see you map, 2016r.,
olej na płótnie, 100x100cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘”YOU ARE SO PRETTY I CAN’T SEE YOU MAP”
2016 Gossia Zielaskowska’

cena wywoławcza:
1500 zł
Gym 2, 2016r.,
akryl na płótnie, 50x50cm
Sygnowany p. d. róg: ‘mKg.’

cena sprzedaży: 1.500 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Dzień, w którym nie musisz rządzić światem, 2017r.,
technika własna na płótnie, 80x80cm
Sygnowany p.d.róg: ‘M.Stern’. Opisany na odwrocie: ‘”DZIEŃ W KTÓRYM
NIE MUSISZ RZĄDZIĆ ŚWIATEM” Mirella Stern 2017’

cena sprzedaży: 2.400 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Narodziny Wenus, 2017r.,
olej na płótnie, 110x70cm

cena sprzedaży: 3.200 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Namiętność, 2012r.,
akryl na płótnie, 100x80cm
Sygnowany l. d. róg i na odwrocie: ‘T.KURAN 2012’

cena wywoławcza:
1500 zł
Madonna z Sercem Gorejącym, 2010r.,
akryl na płótnie, 170x100cm
Sygnowany l. d. róg: ‘K. Hołda’, monogram

cena sprzedaży: 2.400 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Niepewni bogowie, 2016r.,
technika mieszana na płótnie, 120x120cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Zalewska’. Opisany na blejtramie: ‘Niepewni bogowie,
Anna Zalewska’

cena sprzedaży: 4.000 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Bez tytułu, 2016r.,
olej na płótnie, 80x60cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Ernest Zawada, olej, 2016’

cena sprzedaży: 1.600 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Avangarde, 1987r.,
akryl na płótnie, 120x100cm
Sygnowany l. d. róg: ‘DAN 87’. Opisany na odwrocie: ‘URSZULA DANIELEWSKA,
AVANGARDE, AKRYL/LEINW., 100x120, 1987’. Naklejka na odwrocie,
numer inwentaryzacyjny 123. Oprawiony

cena sprzedaży: 1.500 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Bez tytułu, 2 połowa lat ’90.,
fotomontaż komputerowy, 60x80cm
Oprawiony

cena sprzedaży: 2.800 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Oczyszczenie VI, 2012r.,
akryl na płycie, 58x102cm
Nalepka na odwrocie – certyfikat autentyczności

cena sprzedaży: 1.600 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
z cyklu Gry I, 2017r.,
olej na płótnie, 70x160cm
Sygnowany p. d. róg: ‘XY’

cena sprzedaży: 3.200 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Mrowisko, 2013r.,
olej, żywica na płótnie, 150x190cm
Sygnatura: monogram ‘2013’ Opisany na odwrocie: ‘Albertyna Kacalak „MROWISKO”
150x190 olej, żywica’ monogram ‘2013’

cena sprzedaży: 1.600 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
W konflikcie, 2017r.,
olej na płótnie, 100x150cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret Emocjonalny
2017 WROCŁAW’

cena wywoławcza:
1500 zł
On 71, 2016r.,
akryl na płótnie, 90x120cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Marcin Painta 2016’, na blejtramie ‘Marcin Painta’
Nalepka autorska na odwrocie, pieczątka na blejtramie.

cena sprzedaży: 1.800 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Fragment 466 z cyklu „Niebo i ziemia”, 2017r.,
technika własna na płótnie, 100x100cm
Sygnatura l. d. róg: ‘S.J.A. Tomalak’ Opisany na odwrocie: ‘S.J.A. Tomalak
Fragment 466 z cyklu „Niebo i ziemia” Chwaliszowice 07.2017’

cena wywoławcza:
1500 zł
Król Lew i heterogeniczna synteza Audrey Hepburn i Marii Callas, 2013r.,
akryl na płótnie, 50x70cm

cena wywoławcza:
1500 zł
Bez tytułu 36, 2017r.,
olej na płótnie, 60x90cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘17’; Opisany na odwrocie: ’36, 23/4/17';
Nalepka autorska na odwrocie; Oprawiony

cena sprzedaży: 3.200 zł
cena wywoławcza:
1500 zł
Stroll in the city park III, 2013r.,
olej na płótnie, 100x150cm
Sygnowany na odwrocie: ‘2013 rok J. Piątek’

cena wywoławcza:
1500 zł