1 Aukcja Sztuki - Nowe Pokolenie - 4 grudnia 2020 - piątek - godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 27 listopada 2020 r. - zapraszamy

 KATALOG - 76 obiektów

Aktorka, 2020 r.,
technika mieszana na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

cena wywoławcza:

1200 zł
Nocą na pomoście, 2020 r.,
akryl na płótnie, średnica 80 cm (tondo)
sygnowany: monogram

cena wywoławcza:

1200 zł
Heal The World, 2020 r.,
akryl na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘„Heal The World” | Jolanta Lach/Elyot/2019-2020/’

cena wywoławcza:

1200 zł
38, 2017 r.,
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘G. ROSA’

cena sprzedaży: 2000 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
WireLess, 2020 r.,
akryl, olej na płótnie, 150 x 120 cm

cena wywoławcza:

2000 zł
Taniec endorfin, 2020 r.,
akryl na płótnie, 120 x 90 cm

cena wywoławcza:

1200 zł
Miłość II, 2018 r.,
technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Natura, 2020 r.,
akryl, olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Porada 2020’
sygnowany na odwrociu: ‘Porada’

cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Para, 2018 r.,
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘rembieliński’
‘„PARA” | OLEJ AKRYL NA PŁÓTNIE
70 x 100 cm 2018 | Piotr Rembieliński’

cena sprzedaży: 3600 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Z widłami na słońce (na podstawie American Gothic Wooda), 2020 r.,
olej na płótnie, 70 x 60 cm
sygnowany na odwrociu

cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Dotyk subtelności 3, 2020 r.,
olej na płótnie, 120 x 90 cm

cena wywoławcza:

1400 zł
Martwa natura z trzema paprykami, 2017 r.,
akryl na płótnie, 65 x 54 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MOST 17’
‘„MARTWA NATURA | Z TRZEMA PAPRYKAMI”
MICHAŁ OSTANIEWICZ | wrzesień 2017 | MOST’

cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza:

1000 zł
Insight, 2020 r.,
technika mieszana na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA PABIS’

cena sprzedaży: 1600 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Mio Mare, 2020 r.,
olej na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘TATAI’
sygnowany na odwrociu

cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
W blasku, 2020 r.,
akryl, tusz akwarelowy, spray, akwarela na płótnie, 100 x 120 cm

cena sprzedaży: 1500 zł
cena wywoławcza:

1400 zł
690, 2020 r.,
olej na płótnie, 60 x 45 cm
‘MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 2020 | 690’

cena wywoławcza:

1000 zł
Refleksy, 2017 r.,
olej na płótnie, 100 x 70 cm
‘Ernest Zawada | „Refleksy” | 2017 olej, płótno’

cena sprzedaży: 5000 zł
cena wywoławcza:

4000 zł
Akt Anamorficzny, 2020 r.,
akryl na płótnie, 60 x 40 cm
sygnowany l. d. róg: ‘aga pietrzykowska’

cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza:

1200 zł
Hope, 2020 r.,
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Sęk’

cena sprzedaży: 2200 zł
cena wywoławcza:

1500 zł
Atlantic-Luanda, 2020 r.,
akryl, spray na płótnie, 100 x 140 cm

cena sprzedaży: 4000 zł
cena wywoławcza:

3000 zł