7 WAKACYJNA Aukcja Sztuki - 30 czerwca 2022 r. - czwartek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 27 czerwca 2022 r. - zapraszamy

 KATALOG - 60 obiektów

Elegant tea set, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'ZCHS20
sygnowany i opisany na odwrociu:
Żaneta Chłostowska-Szwaczka |
Elegant tea set | akryl płótno 2021'
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Szyba Ingres’a, 2022 r.
olej na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: 'Malak 2022'
cena sprzedaży: 2600 zł

cena wywoławcza:

2600 zł
Nad brzegiem dnia, 2021 r.
akryl na płótnie, 60 x 100 cm
'Nad brzegiem dnia | monogram | 2021'
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1300 zł
Neurony miasta, 2022 r.
technika mieszana na płótnie, 40 x 30 cm z passepartout
oprawiony 43 x 33 cm
sygnowany p. d. róg: 'MARCZUK 2022'
sygnowany i opisany na odwrociu

cena wywoławcza:

800 zł
Maska 3, 2021 r.
olej na płótnie, 150 x 100 cm

cena wywoławcza:

1300 zł
Viriya, 2022 r.
olej na płótnie, 90 x 80 cm
'Viriya | 2022 | Jacek Sikora'

cena wywoławcza:

1200 zł
Green paradise X, 2022 r.
akryl na płótnie, tryptyk 120 x 200 cm
(1 x 120x80 cm, 2 x 120x60 cm)
sygnowany i opisany na odwrocie:
'P.K.Mikulska2022'
cena sprzedaży: 4000 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Mourning (The Modern Way), 2022 r.
techn. mieszana; płótno naklejone na płytę,
130 x 90 cm, werniks błyszczący
'A. Nowacki | 2022 | 1226/03/22 |
Mourning (The Modern Way) | nr 1 |
techn. Mieszana 130 x 90'

cena wywoławcza:

2000 zł
Port clos, 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg:
'M. Martin 2022'

cena wywoławcza:

1200 zł
Always win z cyklu "Byki na czerwonym dywanie", 2022 r.
akryl na płótnie, 90 x 90 cm
werniksowany
sygnowany p. d. róg: monogram
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1300 zł
Szczęście, z cyklu "Liryka dnia", 2022 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'A B T.'

cena wywoławcza:

2400 zł
Podwodne opowieści, 2022 r.
akryl płótno, 80 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: monogram

cena wywoławcza:

1500 zł
Nowy obraz, 2022 r.
akryl na płótnie, 80 x 70 cm
'Krzysztof Kamil Malewicz 2022 |
"Nowy obraz" '

cena wywoławcza:

1100 zł
Przebłysk, 2022 r.
akryl/technika własna na płótnie, 80 x 80 cm
'AKRYL | PŁÓTNO | TECHNIKA WŁASNA |
"Przebłysk" | 80x80 cm |
2022/M.Jemioł'

cena wywoławcza:

1200 zł
Zuość, 2019 r.
technika mieszana na płycie, 70 x 100 cm
'Damian Drwal "Zuość" '

cena wywoławcza:

1000 zł
Golden Night, 2022 r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'Marta Dunal'

cena wywoławcza:

1100 zł
Ballada o spacerze z wózkiem, 2022 r.
pastel na papierze, oprawiony, 72,5 x 52,5 cm
sygnowany l. d. róg: 'D. Górski'
'Dariusz Górski'

cena wywoławcza:

1000 zł
Luckily Alive/ A Bit Too Late, 2022 r.
technika mieszana na papierze
oprawione dwie prace, 32 x 23 cm
sygnowany p. d. róg: 'Anna Kordylas'

cena wywoławcza:

300 zł
Latające krzesła, 2022 r.
akryl/olej na płótnie, 60 x 80 cm
'Latające krzesła | Agnieszka brzezińska | 2022'

cena wywoławcza:

800 zł
Proboszcz, 2020 r.
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
'MAGDA ZARZYCKA,
PROBOSZCZ" '
cena sprzedaży: 1100 zł

cena wywoławcza:

1000 zł