6 Aukcja Sztuki NOWE POKOLENIE - 19 listopada 2021 r. - piątek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 5 listopada 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 80 obiektów

Niebieski, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. g. róg: 'Horhol 21'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Voices, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'Michalina Czurakowska'
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Michalina Czurakowska, 2021 |
"Voices" '
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
London look, z cyklu Street-pop, 2021 r.
akryl i spray na płótnie 60 x 40 cm
Z cyklu Street-pop
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

800 zł
Piwonie, 2018 r.
olej na płótnie, 100 x 50 cm
2018 r.
sygnowany l. d. róg: 'PW 2018'

cena wywoławcza:

1000 zł
Świtanie, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
DRZEWO VI, 2021 r.
akryl na płótnie, 72 x 92 cm
sygnowany p. d. róg:
'Beata Jarmuż-Socha 2021'
'BEATA JARMUŻ-SOCHA |
Drzewo VI | 2021'
cena sprzedaży: 1600 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
dr Jekyll i Mr. Hyde, 2021 r.
akryl, plastik, spray na płótnie,120 x 80 cm
'DR JEKYLL & MR. HYDE |
Paweł Zakrzewski 2021'

cena wywoławcza:

1000 zł
Tryb, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
cena sprzedaży: 1700 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Heksagon, 2020 r.
sygnowany p. d. róg: 'ZCHS20
'Żaneta Chłostowska-Szwaczka |
"Heksagon" | 2020 r. | Akryl Płótno 120x100 cm'

cena wywoławcza:

1100 zł
Jestem jak dotyk poranka, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 90 cm

cena wywoławcza:

1500 zł
Children of the Beach, 2021 r.
emulsja winylowa na płótnie, 50 x 100 cm
sygnowany na odwrociu i pieczątka autorska
cena sprzedaży: 1400 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
O dwóch dłoniach co ukradły księżyc, 2021 r.
akryl i technika własna na płótnie, 130 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: 'Magdalena Bronakowska 2021'

cena wywoławcza:

1200 zł
Jestem naturą, 2021 r.
akryl, olej na płótnie, 80 x 80 cm
'P.K.Mikulska2021'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Szum 5, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram | 2021'

cena wywoławcza:

1200 zł
Apo Lady , 2021 r.
rzeźba ceramiczna, 29 x 17 x 14 cm
sygnowane od środka: 'ROKO'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
z cyklu " Stan Zatracenia - Ornamenty Uczuć", Powitałam Cię pocałunkiem najprościej, 2021 r.
malarstwo szkliwem na płycie biskwitowej
19 x 19 cm, oprawione 24 x 24 cm
'z cyklu " Stan Zatracenia - Ornamenty Uczuć" |
"Powitałam Cię pocałunkiem najprościej" |
Anna Baranowska | 2020 r.'

cena wywoławcza:

600 zł
Bison European L - model Red Pepper/
Bison European XL - model Red Pepper, 2020 r.

2 rzeźby z ceramiki szkliwionej, malowane podszkliwnie,
L: 8 x 12 x 16 cm
XL: 31 cm x 17,5 cm x 14,5 cm
sygnowany, opisany i numerowany na podstawie
cena sprzedaży: 3200 zł

cena wywoławcza:

1800 zł
Nie mów mi, że Cię kocham, 2021 r.
odlew aluminiowy, srebrzony galwanicznie, podstawa
drewniana, 46 x 25 x 16 cm
sygnowane na podstawie: ' DĘTKOŚ A 021'
cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Anioł introwertyczny, 2021 r.
ceramika szkliwiona, 15 x 16 x 10 cm
cena sprzedaży: 500 zł

cena wywoławcza:

500 zł
GABI, 2021 r.
stal pokryta bezbarwnym lakierem, 20 x 21 x 95 cm
sygnowany na podstawie: 'WIT 2021'
cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

1500 zł