Candy Flower, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'monogram'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Pływaczki III, 2021 r.
olej na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: 'A. Brzezińska'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Trinitatis, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
'Anna Osiecka | Trinitatis | 2021 r.'
cena sprzedaży: 1900 zł
cena wywoławcza: |
1500 zł
Sekret, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Sekret" | Leszczyńska 2021'
cena sprzedaży: 1700 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
Wędrówka, 2021 r.
akryl płótnie, 100 x 70 cm
'Paweł Piskozub | Piskozub 2021.'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1300 zł
Zderzenie II, Podział II, 2021 r.
farby akrylowe, olejne, emalie olejne,
pigmenty i spray, 120 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'AS'
cena sprzedaży: 1100 zł
cena wywoławcza: |
1100 zł
An Idle Train Of Thoughts (The Compositor), 2021 r.
akryl/olej: płótno naklejone na płytę, 130 x 100 cm
sygnowany p. g. róg: 'Adam Nowacki '21 |
'An Idle Train Of Thoughts (The Compositor)' |
1219/21/21'
cena sprzedaży: 1400 zł
cena wywoławcza: |
1400 zł
Moc uzdrawiania 'Siła miłości', 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg:
'Alicja Szczukowska'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Przenikanie VI - turkusowy, cykl "Intymność światła", 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
Magdalena Barczyk-Kurus |
Przenikanie VI - turkusowy, cykl
"Intymność światła", 2021'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Rozpiętość X, 2019 r.
olej na płótnie, 120 x 100 cm
'Szewczyk'
cena wywoławcza: |
1100 zł
Odyssey 201211, 2020 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany na bocznej krawędzi obrazu:
'Jacek Sikora'
'Odyssey 201211 | 2020 | Jacek Sikora'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Rajski ptak, 2021 r.
olej na płótnie, 150 x 100 cm
cena wywoławcza: |
1500 zł
3 anioły u Abrahama, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
cena sprzedaży: 2600 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Transformacja, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:'
"Transformacja" | Mariusz Drabarek |
Wrocław 23.07.2021 r.'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
olej na płótnie, 110 x 90 cm
sygnowany l. d. róg: 'Malak 2021'
cena wywoławcza: |
1300 zł
Joy, 2021 r.
olej i techniki cyfrowe na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p.d. róg: 'P.Gola'
sygnowany i opisany na odwrocie:
'P.Gola | 2021 | Joy'
cena wywoławcza: |
1000 zł
W masce 2 czerwień, 2021 r.
akryl na płótnie, 60 x 80 cm
'elochman 21'
cena wywoławcza: |
1000 zł
W barwach jesieni, 2021 r.
olej kolaż na płótnie, 80 x 80 cm
cena wywoławcza: |
1500 zł
Summer Blossom, 2021 r.
akryl na płótnie, 91 x 91 cm
"Summer Blossom" | Zanna Brzyzek |
02/2021'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Trzy gracje, 2021 r.
akryl na płótnie, 150 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Beer’
cena wywoławcza: |
1500 zł