6 Aukcja Sztuki NOWE POKOLENIE - 19 listopada 2021 r. - piątek, godz. 19:00

Wystawa wszystkich obiektów aukcyjnych od 5 listopada 2021 r. - zapraszamy

 KATALOG - 80 obiektów

olej na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany i opisany na odwrociu:
cena sprzedaży: 2200 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Taka jedna różana, 2021 r.
olej na płótnie, 70 x 90 cm
sygnowany na płótnie: 'K. Ruminkiewicz'
'Krystyna Ruminkiewicz | "Taka jedna różana" | 70 x 90 cm | olej |
Praca z otwartego cyklu "Taka jedna..." '
cena sprzedaży: 3000 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
To cała ja III, 2021 r.
akryl na płótnie, 120 × 90 r.
'To cała ja III / Agnieszka BANASIAK T./302'

cena wywoławcza:

1500 zł
Spełnienie marzeń jest blisko, 2021 r.
akryl na płótnie, 90 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: 'MB'
oraz opisany na odwrociu
cena sprzedaży: 9000 zł

cena wywoławcza:

1200 zł
Na głowie kwietny ma wianek, w ręku zielony badylek, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany awers l. dolny róg M.STERN
cena sprzedaży: 5500 zł

cena wywoławcza:

5000 zł
Rozmowa po zmroku, 2021 r.
olej na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany l. d. rog: 'A. Ruman '21'

cena wywoławcza:

1300 zł
Rytmy, 2021 r.
akryl, tusz akrylowy, akwarela na surowym lnianym płótnie
90 x 120 cm
'Natalia Fundowicz | "Rytmy" |
90x120cm | 2021'
cena sprzedaży: 3000 zł

cena wywoławcza:

2600 zł
Noc w Jerozolimie, 2020 r.
olej na płótnie, 50 x 145 cm
'Natalia Rozmus-Esparza |
"Noc w Jerozolimie" | ...2020'

cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

2000 zł
Kot na f5, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg:
'Magdalena Rytel-Skorek | 2021'
cena sprzedaży: 2600 zł

cena wywoławcza:

2600 zł
olej na płótnie, 60 x 60 cm
'Wojciech Kubiak | Bez tytułu |
z cyklu Znowu to samo. Górale. Zielona kropka |
60x60cm | olej na płótnie | 2019'

cena sprzedaży: 1200 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Noc Tulipanów, 2021 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Beata Murawska'
'Beata Murawska | "Noc tulipanów" |
2021'
cena sprzedaży: 12000 zł

cena wywoławcza:

5000 zł
technika mieszana na płótnie, 120 x 140 cm
'NIKA GRZYMSKA | Bez tytułu |
120 x 140 cm | 2021'
cena sprzedaży: 2000 zł

cena wywoławcza:

2000 zł
Bez tytułu, 2 połowa lat ’90
fotomontaż komputerowy, 60 x 80 cm
oprawiony 70 x 100 cm

cena sprzedaży: 1500 zł

cena wywoławcza:

900 zł
Left 1, 2021 r.
technika akryl, spray na płótnie,
100 x 140 cm
'GR. PLESZYNSKI | 2021 | Left 1'

cena wywoławcza:

2400 zł
King of Animals, 2021 r.
farby akrylowe i spray, 120 x 100 cm
sygnowany p.d róg: monogram 'PŚ'
'King of animals | Paweł Świderski | 2021r.'
cena sprzedaży: 6000 zł

cena wywoławcza:

1500 zł
Kung Fu Fighting, 2021 r.
farba i tusz akrylowy, markery, spray, collage
werniks matowy, 90 x 70 cm
cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza:

800 zł
Emma, 2021 r.

olej na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: 'T. Masionek'
cena sprzedaży: 1000 zł

cena wywoławcza:

1000 zł
Open Mind, 2021 r.
serigrafia, sitodruk, 4 kolory, 50 x 70 cm
sygnowany i numerowany, 26 kopii

cena wywoławcza:

1000 zł
Pinkalicious, 2021 r.
5 kolorów
silkscreen, serigrafia, water int, 70 x 70 cm
papier - Munken Print Cream 300g/m2
sygnowany i numerowany
12/50

cena wywoławcza:

1000 zł
Biała niedziela, 2021 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygowany p. d. róg: 'Urszula Michalska'
'Urszula Michalska | 2021 | Biała niedziela'
cena sprzedaży: 1300 zł

cena wywoławcza:

1200 zł