Radość przebywania, 2021 r.
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Kaja Wiśniewska'
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
No 34 z cyklu „Przestrzenie-nieprzestrzenie” part II, 2017 r.
olej na płótnie, 170 x 120 cm
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Życie miasta, 2021 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘F. Łoziński’
cena wywoławcza: |
1400 zł
W poszukiwaniu zaginionej Atlantydy - Santorini, 2021 r.
olej na płótnie, 115 x 75 cm
sygnowany p. d. róg: 'M.KUREK'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'MAGDALENA KUREK | W poszukiwaniu zaginionej Atlantydy - Santorini | olej na płótnie, masa szpachlowa | 2021 r. | 115 x 75 cm'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Kolejarze, 2017 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: 'KOLEJARZE | MĄCZKA | XVII'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Ciepły wiatr, 2020 r.
olej na płótnie, 60 x 81 cm
sygnowany p. d. róg: 'Andrzej Wroński 2020'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'CIEPŁY WIATR | OLEJ PŁÓTNO | 60 x 81 | 2020R | Andrzej Wroński'
cena wywoławcza: |
1200 zł
Gray, 2019 r.
olej na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany p. d.: 'HorHol 19'
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Podział, 2021 r.
technika mieszana, farby akrylowe, olejne, emalie olejne, pigmenty i spray, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'monogram'
cena sprzedaży: 1300 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Bloom, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. g. róg: ‘Garyantes’
sygnowany i opisany na odwrociu:
‘„Bloom” | Sebastian Garyantesiewicz | 2021’
cena sprzedaży: 1000 zł
cena wywoławcza: |
1000 zł
Zatopiona codzienność, między światami cz. I, 2020 r.
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
cena wywoławcza: |
1000 zł
Puść wodze fantazji, 2021 r.
technika mieszana na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany: ‘monogram’ sygnowany i opisany na odwrociu:
‘Natalia Nasada-Wojtal | „Puść wodzę fantazji” | 2021 r.’
cena wywoławcza: |
1000 zł
Sierpień, 2018 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: 'Milena'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Muzykanci we mgle, 2021 r.
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
cena wywoławcza: |
1200 zł
Supernatural XVI, 2019 r.
technika mieszana na płótnie, 80 x 80 cm
cena sprzedaży: 1200 zł
cena wywoławcza: |
1200 zł
Pojednanie, 2021 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: monogram
cena wywoławcza: |
1000 zł
Blue Embryo, 2015 r.
olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kieruj | 2015 | "Blue Embryo" | z cyklu "Wzrastanie"'
cena wywoławcza: |
1000 zł
Rozpiętość XII, 2019 r.
olej na płótnie, 140 x 100 cm
cena wywoławcza: |
1200 zł
Beauty And The Emperor, 2021 r.
technika mieszana na płótnie naklejonym na płytę, 130 x 92 cm
sygnowany l. d. róg: 'Adam Nowacki'21 'Beauty And The Emperor 1214-16-21'
cena wywoławcza: |
1500 zł
Duży Bizon L – model Snake B, 1449/2020, 2020 r.
ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie i podszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm
sygnowana i opisana od spodu
cena sprzedaży: 800 zł
cena wywoławcza: |
800 zł
Sowa Duża "piórko", 2021 r.
ceramika angobowana, szkliwiona i złocona 24k złotem, 35 x 25 x 20 cm
sygn. na spodzie, seria limitowana
cena wywoławcza: |
1000 zł